Suplování

Suplování:   Pondělí 25.2.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 15.2.2019 (14:51)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Bustová Milena (Dov)

-

-

-

..

..

..

-

....

..

-

-

-

-

Korbeliusová Hana (AvŠ)

-

..

..

..

..

..

..

....

-

-

-

-

-

Šmahaj Vladimír (AvŠ)

-

-

-

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Hájková Iva

3.hod

změna

Aj

R8.A (A2)+

(N2)

 

Kocianová Anna

1.hod

přesun >>

Fy

R2.A

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

Fy

R2.A

(P1.3)

z 1.hod

Kvasničák Josef

2.hod

přesun >>

M

R3.A

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

M

R3.A

(H2.1)

z 2.hod

Molt Štěpán

2.hod

přesun <<

Děj

R3.A

(H2.1)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Děj

R3.A

 

na 2.hod

Schorná Hana

5.hod

přesun <<

Ch

2.B

(PCH)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

Ch

2.B

 

na 5.hod

Šandová Hana

před 4. hodinou dohled Hládkov 2.patro

 

Višňovský Peter

3.hod

změna

M

R4.A (M1)

(H1.1)

 

Změny v rozvrzích tříd:

R2.A

1.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

Fy

 

(P1.3)

přesun <<

Kocianová Anna

z 1.hod

 

3.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kor)

 

8.hod

Zem

   

odpadá

 

(Bus)

R3.A

2.hod

Děj

 

(H2.1)

přesun <<

Molt Štěpán

z 8.hod

 

2.hod

M

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

M

 

(H2.1)

přesun <<

Kvasničák Josef

z 2.hod

 

3.hod

Zem

   

odpadá

 

(Bus)

 

8.hod

Děj

   

přesun >>

 

na 2.hod

R4.A

3.hod

M

M1

(H1.1)

změna

Višňovský Peter

 

2.B

5.hod

Ch

 

(PCH)

přesun <<

Schorná Hana

z 9.hod

 

5.hod

Zem

   

odpadá

 

(Bus)

 

9.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 5.hod

R6.A

4.hod

Lab

lab3

 

odpadá

 

(Šma)

 

5.hod

Lab

lab3

 

odpadá

 

(Šma)

 

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Šma)

3.A

7.hod

Ch

   

odpadá

 

(Šma)

R7.A

1.hod

Lab

lab3

 

odpadá

 

(Kor)

 

2.hod

Lab

lab3

 

odpadá

 

(Kor)

 

5.hod

M

MR7

 

odpadá

 

(Kor)

 

6.hod

M

MR7

 

odpadá

 

(Kor)

4.A

3.hod

Aj

A2

(N2)

změna

Hájková Iva

 
 

4.hod

M

MBu

 

odpadá

 

(Bus)

 

4.hod

M

MKor

 

odpadá

 

(Kor)

4.B

4.hod

M

MBu

 

odpadá

 

(Bus)

 

4.hod

M

MKor

 

odpadá

 

(Kor)

4.C

4.hod

M

MBu

 

odpadá

 

(Bus)

 

4.hod

M

MKor

 

odpadá

 

(Kor)

R8.A

3.hod

Aj

A2

(N2)

změna

Hájková Iva

 
 

4.hod

M

MBu

 

odpadá

 

(Bus)

 

4.hod

M

MKor

 

odpadá

 

(Kor)

 

 

Suplování:   Úterý 26.2.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 15.2.2019 (14:51)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

1.A

           

AvŠ

           

1.B

           

AvŠ

           

1.C

           

AvŠ

           

R5.A

           

AvŠ

           

2.A

           

AvŠ

           

2.B

           

AvŠ

           

2.C

           

AvŠ

           

R6.A

           

AvŠ

           

3.A

           

AvŠ

           

3.B

           

AvŠ

           

3.C

           

AvŠ

           

R7.A

           

AvŠ

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Bustová Milena (Dov)

-

-

Koc

Kol

....

..

..

..

-

-

-

-

-

Fantová Jana (Std)

-

..

....

Sek

..

..

....

..

..

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Grabmüllerová Marcela

6.hod

odpadá

TV

R6.A (DR56)+

 

AvŠ

Hájková Iva

6.hod

odpadá

Aj

3.B (A2)+

 

AvŠ

Horák Filip

6.hod

odpadá

Čj

1.C (čj2)

 

AvŠ

Hovorka Marek

6.hod

odpadá

Aj

3.B (A1)+

 

AvŠ

Jirouchová Dita

6.hod

odpadá

Děj

1.B

 

AvŠ

Kocianová Anna

2.hod

supl. (Bus Dov)

Přv

R1.A

(P1.4)

výuka

Kolář Jan

3.hod

supl. (Bus Dov)

HSt

R5.A

(P3.1)

výuka

 

6.hod

odpadá

HSt

3.C

 

AvŠ

Koubková Helena

6.hod

odpadá

Aj

3.B (A4)+

 

AvŠ

Landsingerová Ivana

6.hod

odpadá

Aj

3.B (A3l)+

 

AvŠ

Loulová Eva

6.hod

odpadá

Aj

2.C (A4)+

 

AvŠ

Pastrňáková Kateřina

6.hod

odpadá

Aj

2.C (A3)+

 

AvŠ

Přívětivá Lenka

6.hod

odpadá

Aj

2.C (A2)+

 

AvŠ

Sekničková Zdeňka

3.hod

spojeno (Fan Std)

Nj

R6.A (NF1)+

(P2.1)

 

Skarnitzlová Alena

6.hod

odpadá

Aj

2.C (A1)+

 

AvŠ

Strnadová Martina

6.hod

odpadá

Děj

1.A

 

AvŠ

Velenský Jakub

6.hod

odpadá

TV

R6.A (Chl)

 

AvŠ

Višňovský Peter

6.hod

odpadá

M

1.C (M2)

 

AvŠ

Změny v rozvrzích tříd:

R1.A

2.hod

Přv

 

(P1.4)

supluje

Kocianová Anna

(Bus)

R4.A

1.hod

Nj

NJ

 

odpadá

 

(Fan)

 

7.hod

Nj

Nj2

 

odpadá

 

(Fan)

 

8.hod

Nj

Nj1

 

odpadá

 

(Fan)

1.A

6. hod AvŠ

1.B

6. hod AvŠ

1.C

6. hod AvŠ

R5.A

3.hod

HSt

 

(P3.1)

supluje

Kolář Jan

(Bus)

 

6. hod AvŠ

2.A

3.hod

Nj

NF1

(P2.1)

spojí

Sekničková Zdeňka

(Fan)

 

6. hod AvŠ

2.B

3.hod

Nj

NF1

(P2.1)

spojí

Sekničková Zdeňka

(Fan)

 

6. hod AvŠ

2.C

3.hod

Nj

NF1

(P2.1)

spojí

Sekničková Zdeňka

(Fan)

 

6. hod AvŠ

R6.A

3.hod

Nj

NF1

(P2.1)

spojí

Sekničková Zdeňka

(Fan)

 

7.hod

M

MR6

 

odpadá

 

(Bus)

 

6. hod AvŠ

3.A

5.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

6. hod AvŠ

3.B

5.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

6. hod AvŠ

3.C

5.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

6. hod AvŠ

R7.A

5.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

6. hod AvŠ

4.A

4.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

5.hod

M

MBu1

 

odpadá

 

(Bus)

 

6.hod

M

MBu2

 

odpadá

 

(Bus)

4.B

4.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

5.hod

M

MBu1

 

odpadá

 

(Bus)

 

6.hod

M

MBu2

 

odpadá

 

(Bus)

4.C

4.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

5.hod

M

MBu1

 

odpadá

 

(Bus)

 

6.hod

M

MBu2

 

odpadá

 

(Bus)

R8.A

4.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

5.hod

M

MBu1

 

odpadá

 

(Bus)

 

6.hod

M

MBu2

 

odpadá

 

(Bus)

 

 

Suplování:   Středa 27.2.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 15.2.2019 (14:51)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Bustová Milena (AvŠ)

           

-

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

P1.1

           

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

P1.2

           

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

P1.3

           

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

P1.4

           

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Změny v rozvrzích učitelů:

Fantová Jana

6.hod

změna

Nj

R6.A (NF1)+

(H1.2)

 

Jirouchová Dita

7.hod

změna

Nj

R7.A (NF5)+

(H2.1)

 

Kvasničák Josef

1.hod

přesun >>

Fy

2.C

 

na 1.3. 2.hod

 

6.hod

změna

M

R2.A (m2)

(H3.1)

 
 

7.hod

změna

M

R2.A (m1)

(P3.1)

 

Loulová Eva

8.hod

změna

FrkN

1.C (FrK1)+

(H1.1)

 

Semerádová Barbora

6.hod

změna

Vla

R1.A (vla2)

(Aula)

 
 

7.hod

změna

Vla

R1.A (vla2)

(Aula)

 
 

8.hod

změna

Vla

R1.A (vla2)

(P2.1)

 

Šebek Jakub

10.hod

změna

UVMN

3.A (UVM)+

(P3.1)

 
 

11.hod

změna

UVMN

3.A (UVM)+

(P3.1)

 

Zemánek Petr

6.hod

změna

Vla

R1.A (vla1)

(H1.3)

 
 

7.hod

změna

Vla

R1.A (vla1)

(H1.3)

 
 

8.hod

změna

Vla

R1.A (vla1)

(H1.3)

 

Změny v rozvrzích tříd:

R1.A

6.hod

Vla

vla1

(H1.3)

změna

Zemánek Petr

 
 

6.hod

Vla

vla2

(Aula)

změna

Semerádová Barbora

 
 

7.hod

Vla

vla1

(H1.3)

změna

Zemánek Petr

 
 

7.hod

Vla

vla2

(Aula)

změna

Semerádová Barbora

 
 

8.hod

Vla

vla1

(H1.3)

změna

Zemánek Petr

 
 

8.hod

Vla

vla2

(P2.1)

změna

Semerádová Barbora

 

R2.A

6.hod

M

m2

(H3.1)

změna

Kvasničák Josef

 
 

7.hod

M

m1

(P3.1)

změna

Kvasničák Josef

 

1.A

8.hod

FrkN

FrK1

(H1.1)

změna

Loulová Eva

 

1.B

10.hod

UVMN

UVM

(P3.1)

změna

Šebek Jakub

 
 

11.hod

UVMN

UVM

(P3.1)

změna

Šebek Jakub

 

1.C

8.hod

FrkN

FrK1

(H1.1)

změna

Loulová Eva

 
 

10.hod

UVMN

UVM

(P3.1)

změna

Šebek Jakub

 
 

11.hod

UVMN

UVM

(P3.1)

změna

Šebek Jakub

 

R5.A

10.hod

UVMN

UVM

(P3.1)

změna

Šebek Jakub

 
 

11.hod

UVMN

UVM

(P3.1)

změna

Šebek Jakub

 

2.A

6.hod

Nj

NF1

(H1.2)

změna

Fantová Jana

 

2.B

6.hod

Nj

NF1

(H1.2)

změna

Fantová Jana

 

2.C

1.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 1.3. (Pá) 2.hod

 

6.hod

Nj

NF1

(H1.2)

změna

Fantová Jana

 

R6.A

6.hod

Nj

NF1

(H1.2)

změna

Fantová Jana

 
 

10.hod

UVMN

UVM

(P3.1)

změna

Šebek Jakub

 
 

11.hod

UVMN

UVM

(P3.1)

změna

Šebek Jakub

 

3.A

7.hod

Nj

NF5

(H2.1)

změna

Jirouchová Dita

 
 

10.hod

UVMN

UVM

(P3.1)

změna

Šebek Jakub

 
 

11.hod

UVMN

UVM

(P3.1)

změna

Šebek Jakub

 

3.B

7.hod

Nj

NF5

(H2.1)

změna

Jirouchová Dita

 

3.C

7.hod

Nj

NF5

(H2.1)

změna

Jirouchová Dita

 

R7.A

7.hod

Nj

NF5

(H2.1)

změna

Jirouchová Dita

 

4.A

10.hod

UVMN

UVM

(P3.1)

změna

Šebek Jakub

 
 

11.hod

UVMN

UVM

(P3.1)

změna

Šebek Jakub

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři