Suplování

Vánoční hraní a zpívání od 11:30 před ředitelnou

Suplování:   Středa 19.12.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 19.12.2018 (11:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

R1.A

       

AvŠ

               

R2.A

       

AvŠ

               

R3.A

       

AvŠ

               

R4.A

       

AvŠ

               

1.A

       

AvŠ

               

1.B

       

AvŠ

               

1.C

       

AvŠ

               

R5.A

       

AvŠ

               

2.A

       

AvŠ

               

2.B

       

AvŠ

               

2.C

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

         

R6.A

       

AvŠ

               

3.A

       

AvŠ

               

3.B

       

AvŠ

               

3.C

       

AvŠ

               

R7.A

       

AvŠ

               

4.A

       

AvŠ

               

4.B

       

AvŠ

               

4.C

       

AvŠ

               

R8.A

       

AvŠ

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Činátlová Blanka (Std)

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Kingham Alena (OČR)

-

-

-

Sek

-

-

..

..

-

-

-

-

-

Koubková Helena (Std)

-

-

Háj

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Marková Eva (AvŠ)

         

..

..

..

         

Molt Štěpán (Std)

-

-

....

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bečková Michaela

3.hod

přesun <<

Čj

4.B

(P3.2)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

Čj

4.B

 

na 3.hod

Brožová Adéla

4.hod

odpadá

Fj

R3.A (FJ)

 

AvŠ

 

před 4. hodinou dohled Parléřka Eurest

 

Bustová Milena

4.hod

odpadá

M

R6.A (MR6)

 

AvŠ

Fantová Jana

4.hod

odpadá

Nj

R3.A (NJ)

 

AvŠ

Filipík Alfred

4.hod

odpadá

Čj

4.C

 

AvŠ

Fišerová Zuzana

4.hod

odpadá

EV

1.A (est1)

 

AvŠ

Grabmüllerová Marcela

4.hod

odpadá

TV

R7.A (Dív)

 

AvŠ

Hájková Iva

2.hod

spojeno (Kou Std)

Aj

3.B (A4)+

(P1.1)

 

Hovorka Marek

4.hod

odpadá

Aj

R5.A (A3)+

 

AvŠ

Jarošová Sylva

4.hod

odpadá

Lab

3.A (lab2)

 

AvŠ

Kocianová Anna

4.hod

odpadá

M

2.B (M2B)

 

AvŠ

Kolář Antonín

4.hod

odpadá

HSt

1.B (hst1)

 

AvŠ

Kopecký Jan

4.hod

odpadá

Fy

3.B

 

AvŠ

Kupka Tomáš

4.hod

odpadá

M

2.C (M2C)

 

AvŠ

Kvasničák Josef

3.hod

navíc

M

R2.A

(P1.3)

výuka

 

5.hod

přesun <<

M

R2.A (m1)

(P1.3)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

M

R2.A (m1)

 

na 5.hod

Loulová Eva

5.hod

odpadá

FrkN

2.C (FrK2)

 

AvŠ

Michálek Roman

4.hod

odpadá

EV

1.A (est2)

 

AvŠ

Morgan Craig Alan

4.hod

odpadá

Aj

R5.A (A1)+

 

AvŠ

Pastrňáková Kateřina

4.hod

odpadá

Aj

R5.A (A4)+

 

AvŠ

Pešoutová Blanka

3.hod

přesun >>

Čj

R2.A

 

na 17.12. 1.hod

 

4.hod

odpadá

Čj

R2.A (čj1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Čj

R2.A (čj2)

 

zrušeno

Procházka Vladimír

4.hod

odpadá

TV

R7.A (Chl)

 

AvŠ

Přívětivá Lenka

4.hod

odpadá

Aj

R2.A (a1)

 

AvŠ

Sekničková Zdeňka

3.hod

spojeno (Kin OČR)

Nj

R5.A (NF5)+

(H1.1)

 

Sirovátková Veronika

4.hod

odpadá

Aj

R4.A (A2)

 

AvŠ

Skarnitzlová Alena

4.hod

odpadá

Aj

R4.A (A1)

 

AvŠ

Soulek Petr

1.hod

přesun >>

Zem

1.A

 

na 18.12. 2.hod

Škampová Jarmila

4.hod

odpadá

Aj

R1.A (a1)

 

AvŠ

Šmahaj Vladimír

4.hod

odpadá

Lab

3.A (lab3)

 

AvŠ

Šmíd Radek

4.hod

odpadá

M

2.A (M2A)

 

AvŠ

Turnovský Jan

4.hod

odpadá

Lab

3.A (lab1)

 

AvŠ

Višňovský Peter

4.hod

odpadá

M

R6.A (M2A+)+

 

AvŠ

Změny v rozvrzích tříd:

R1.A

4. hod AvŠ

R2.A

3.hod

M

 

(P1.3)

navíc

Kvasničák Josef

 
 

3.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 17.12. (Po) 1.hod

 

5.hod

M

m1

(P1.3)

přesun <<

Kvasničák Josef

z 7.hod

 

5.hod

Čj

čj2

 

odpadá

 

(Peš)

 

7.hod

M

m1

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

4. hod AvŠ

R3.A

4. hod AvŠ

R4.A

4. hod AvŠ

1.A

1.hod

Zem

   

přesun >>

 

na 18.12. (Út) 2.hod

 

3.hod

Nj

NF5

(H1.1)

spojí

Sekničková Zdeňka

(Kin)

 

4. hod AvŠ

1.B

3.hod

Nj

NF5

(H1.1)

spojí

Sekničková Zdeňka

(Kin)

 

4. hod AvŠ

1.C

3.hod

Nj

NF5

(H1.1)

spojí

Sekničková Zdeňka

(Kin)

 

4. hod AvŠ

R5.A

3.hod

Nj

NF5

(H1.1)

spojí

Sekničková Zdeňka

(Kin)

 

4. hod AvŠ

2.A

6.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Kin)

 

6.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Kou)

 

6.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Mar)

 

4. hod AvŠ

2.B

6.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Mar)

 

6.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Kin)

 

6.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Kou)

 

4. hod AvŠ

2.C

4.- 7. hod AvŠ

R6.A

6.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Mar)

 

6.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Kin)

 

6.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Kou)

 

4. hod AvŠ

3.A

2.hod

Aj

A4

(P1.1)

spojí

Hájková Iva

(Kou)

 

7.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Kou)

 

7.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Kin)

 

4. hod AvŠ

3.B

2.hod

Aj

A4

(P1.1)

spojí

Hájková Iva

(Kou)

 

7.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Kou)

 

7.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Kin)

 

4. hod AvŠ

3.C

7.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Kou)

 

7.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Kin)

 

4. hod AvŠ

R7.A

7.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Kou)

 

7.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Kin)

 

4. hod AvŠ

4.A

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Činá)

 

5.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Kou)

 

4. hod AvŠ

4.B

3.hod

Čj

 

(P3.2)

přesun <<

Bečková Michaela

z 5.hod

 

3.hod

Děj

   

odpadá

 

(Mol)

 

5.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

4. hod AvŠ

4.C

5.hod

HSt

   

odpadá

 

(Mol)

 

6.hod

HSt

   

odpadá

 

(Mol)

 

4. hod AvŠ

R8.A

5.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Kou)

 

4. hod AvŠ

Vánoční hraní a zpívání od 11:30 před ředitelnou

 

 

Výuka pro třídy účastnící se pódiových vystoupení dnes končí třetí vyučovací hodinu

Suplování:   Čtvrtek 20.12.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 19.12.2018 (11:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

R1.A

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

R2.A

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

R3.A

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

R4.A

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

1.A

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

1.B

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

1.C

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

R5.A

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

2.A

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

2.B

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

2.C

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

R6.A

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

3.A

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

3.B

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

3.C

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

R7.A

       

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Kingham Alena (OČR)

-

-

....

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Koubková Helena (Std)

-

-

-

..

..

Kor

-

-

-

-

-

-

-

Landsingerová Ivana (AvŠ)

       

-

-

-

-

         

Molt Štěpán (AvŠ)

       

..

-

....

..

         

Neumannová Eva (AvŠ)

       

-

-

..

..

         

Pastrňáková Kateřina (Lék)

       

..

..

-

           

Pešek Miroslav (AvŠ)

       

Beč

-

....

..

         

Sirovátková Veronika (AvŠ)

       

..

..

..

..

         

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Hala

       

Blok

Blok

Blok

Blok

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bečková Michaela

4.hod

supl. (Pšk AvŠ)

Čj

R8.A

(P3.3)

výuka

 

4.hod

odpadá

Čj

2.A (čj1)

 

AvŠ

Beran Filip

1.hod

odpadá

M

1.B (M1)

 

zrušeno

Brožová Adéla

4.hod

odpadá

Fj

R5.A (FN2)+

 

AvŠ

Bustová Milena

5.hod

odpadá

M

R6.A (MR6)

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

M

R5.A (M1)

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

M

R5.A (M2)

 

AvŠ

Fantová Jana

4.hod

odpadá

Nj

R5.A (NF1)+

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Nj

R4.A (NJ)

 

AvŠ

Filipík Alfred

4.hod

odpadá

VV

3.C (VV)

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

VV

R3.A (VV2)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

VV

R5.A (vv)

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

VV

R5.A (vv)

 

AvŠ

Grabmüllerová Marcela

4.hod

odpadá

Nj

R5.A (NF6)+

 

AvŠ

Hájková Iva

4.hod

odpadá

TV

3.A (Dív)

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

Aj

1.B (A4)+

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

TV

2.B (Dív)

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

TV

2.B (Dív)

 

AvŠ

Harmáček Václav

4.hod

odpadá

HV

3.C (HV)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

HV

R5.A (hv)

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

HV

R5.A (hv)

 

AvŠ

Horák Filip

5.hod

odpadá

Čj

R5.A (čj1)

 

AvŠ

Hovorka Marek

5.hod

odpadá

Aj

1.B (A2)+

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

Aj

R6.A (A1)+

 

AvŠ

Jarošová Sylva

4.hod

odpadá

Fy

R7.A

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

SMF

R7.A (SMFj)+

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

SMF

R7.A (SMFj)+

 

AvŠ

Jeníčková Lucie

4.hod

odpadá

Fj

R5.A (FN1)+

 

AvŠ

Jirouchová Dita

4.hod

odpadá

Nj

R5.A (NF2)+

 

AvŠ

Kapoun Martin

4.hod

odpadá

Fy

R6.A

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

SMF

R7.A (SMFk)+

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

SMF

R7.A (SMFk)+

 

AvŠ

Kocianová Anna

5.hod

odpadá

M

2.B (M2B)

 

AvŠ

Kolář Jan

6.hod

odpadá

HSt

R5.A (hst1)

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

HSt

R5.A (hst2)

 

AvŠ

Kolář Antonín

1.hod

navíc

Čj

1.B

(H1.3)

výuka

 

1.hod

odpadá

Čj

1.B (čj1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

HSt

1.C

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

HSt

1.C (hst2)

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

HSt

1.C (hst1)

 

AvŠ

Korbeliusová Hana

5.hod

Jídelna Eurest

 
 

6.hod

odpadá

Ch

R2.A

 

AvŠ

Kučera František

4.hod

odpadá

Přv

R1.A (přv2)

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

Včel

R7.A (Včel)+

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Včel

R7.A (Včel)+

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

Bi

2.C

 

AvŠ

Kupka Tomáš

5.hod

odpadá

M

2.C (M2C)

 

AvŠ

Kvasničák Josef

4.hod

odpadá

M

R2.A

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Fy

1.C

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

HrM

R2.A (HrMa)

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

HrM

R2.A (HrMa)

 

AvŠ

Loulová Eva

4.hod

odpadá

Fj

R5.A (FN3)+

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Fj

R4.A (FJ)

 

AvŠ

Melicharová Kateřina

5.hod

odpadá

Čj

R4.A

 

AvŠ

Molt Štěpán

8.hod

odpadá

Děj

R4.A

 

AvŠ

Němečková Dana

5.hod

odpadá

TV

R1.A (Dív)

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

TV

R3.A (Dív)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

TV

2.A (Dív)

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

TV

2.A (Dív)

 

AvŠ

Pastrňáková Kateřina

7.hod

odpadá

Aj

R6.A (A4)+

 

AvŠ

Pešek Miroslav

8.hod

odpadá

GPC

R7.A (GPCa)+

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

GPC

R7.A (GPCb)+

 

AvŠ

 

10.hod

odpadá

GPC

R7.A (GPCb)+

 

AvŠ

Pešoutová Blanka

8.hod

odpadá

ÚDJ

1.C (údj1)

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

ÚDJ

1.C (údj2)

 

AvŠ

Pokorný Matěj

9.hod

odpadá

Bi

R3.A

 

AvŠ

Procházka Vladimír

4.hod

odpadá

TV

3.A (Chl)

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

TV

2.B (Chl)

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

TV

2.B (Chl)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

TV

1.B (Chl)

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

TV

1.B (Chl)

 

AvŠ

Přívětivá Lenka

7.hod

odpadá

Aj

R6.A (A2)+

 

AvŠ

Sekničková Zdeňka

4.hod

odpadá

Nj

R5.A (NF4)+

 

AvŠ

Skarnitzlová Alena

4.hod

odpadá

Aj

R4.A (A1)

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

Aj

1.B (A1)+

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

Aj

R6.A (A3)+

 

AvŠ

Soulek Petr

7.hod

odpadá

Zem

1.A

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

Zem

R6.A

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

Zem

R6.A

 

AvŠ

Strnadová Martina

4.hod

odpadá

HSt

2.B

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

HSt

2.C (hst1)

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

HSt

2.C (hst2)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

HSt

1.A

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

HSt

2.C

 

AvŠ

Šandová Hana

4.hod

odpadá

Inf

2.C (inf2)

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

Inf

R2.A (inf2)

 

AvŠ

Šmahaj Vladimír

4.hod

odpadá

Přv

R1.A (přv1)

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

SCh

R7.A (SChb)+

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

SCh

R7.A (SChb)+

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

SCh

R7.A (SCha)+

 

AvŠ

 

10.hod

odpadá

SCh

R7.A (SCha)+

 

AvŠ

Šmíd Radek

4.hod

odpadá

Inf

2.C (inf1)

 

AvŠ

 

5.hod

odpadá

M

2.A (M2A)

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

Inf

R2.A (inf1)

 

AvŠ

Turnovský Jan

4.hod

odpadá

Bi

3.B

 

AvŠ

Urban Michal

6.hod

odpadá

HSt

R3.A (hst2)

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

HSt

R3.A (hst1)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

HSt

R3.A

 

AvŠ

Velenský Jakub

5.hod

odpadá

TV

R1.A (Chl)

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

TV

R3.A (Chl)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

TV

2.A (Chl)

 

AvŠ

 

9.hod

odpadá

TV

2.A (Chl)

 

AvŠ

Višňovský Peter

5.hod

odpadá

M

R6.A (M2A+)+

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

SM

R7.A (SMa)+

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

SM

R7.A (SMa)+

 

AvŠ

Změny v rozvrzích tříd:

R1.A

4.- 12. hod AvŠ

R2.A

4.- 12. hod AvŠ

R3.A

4.- 12. hod AvŠ

R4.A

4.- 12. hod AvŠ

1.A

4.- 12. hod AvŠ

1.B

1.hod

Čj

 

(H1.3)

navíc

Kolář Antonín

 
 

1.hod

Čj

čj1

 

odpadá

 

(Klř)

 

1.hod

M

M1

 

odpadá

 

(Ber)

 

4.- 12. hod AvŠ

1.C

4.- 12. hod AvŠ

R5.A

4.- 12. hod AvŠ

2.A

4.- 12. hod AvŠ

2.B

4.- 12. hod AvŠ

2.C

4.- 12. hod AvŠ

R6.A

4.- 12. hod AvŠ

3.A

4.- 12. hod AvŠ

3.B

4.- 12. hod AvŠ

3.C

4.- 12. hod AvŠ

R7.A

4.- 12. hod AvŠ

4.A

3.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Kou)

 

3.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Kin)

4.B

3.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Kou)

 

3.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Kin)

 

4.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Kou)

 

4.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Pas)

4.C

3.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Kou)

 

3.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Kin)

 

4.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Kou)

 

4.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Pas)

R8.A

3.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Kou)

 

3.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Kin)

 

4.hod

Čj

 

(P3.3)

supluje

Bečková Michaela

(Pšk)

Výuka pro třídy účastnící se pódiových vystoupení dnes končí třetí vyučovací hodinu

 

 

Dnes výdej obědů od 11:00, ale pouze do 13:00 !!!!

Suplování:   Pátek 21.12.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 19.12.2018 (11:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

R1.A

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

R2.A

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

R3.A

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

R4.A

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

1.A

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

1.B

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

1.C

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

R5.A

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

2.A

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

2.B

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

2.C

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

R6.A

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

3.A

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

3.B

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

3.C

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

R7.A

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

4.A

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

4.B

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

4.C

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

R8.A

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Třh

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Kingham Alena (OČR)

-

-

..

..

-

..

..

..

-

-

-

-

-

Koubková Helena (Std)

-

..

..

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bečková Michaela

1.hod

odpadá

Čj

R7.A (čj2)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Čj

2.A

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Čj

4.B

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

Čj

2.A (čj2)

 

třídnická hodina

Beran Filip

2.hod

odpadá

M

1.B (M2)

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

M

3.C (M3Be)+

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

M

1.B

 

třídnická hodina

Brožová Adéla

1.hod

odpadá

Fj

R3.A (FJ)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Fj

R8.A (FN3)+

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Fj

R5.A (FN2)+

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Fj

R6.A (FN1)+

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

Fj

R7.A (FN1)+

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

Špa

R6.A (Šp2a)+

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

Špa

R6.A (Šp2a)+

 

třídnická hodina

Bustová Milena

2.hod

odpadá

Zem

R2.A

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

M

R6.A (MR6)

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

M

R5.A

 

třídnická hodina

Fantová Jana

1.hod

odpadá

Nj

R3.A (NJ)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Nj

R8.A (NF3)+

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Nj

R5.A (NF1)+

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Nj

R6.A (NF1)+

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

Nj

R7.A (NF3)+

 

třídnická hodina

Filipík Alfred

2.hod

odpadá

Čj

2.B

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Čj

4.C

 

třídnická hodina

Fišerová Zuzana

1.hod

odpadá

VV

R1.A (vv1)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

VV

R1.A (vv1)

 

třídnická hodina

Grabmüllerová Marcela

2.hod

odpadá

Nj

R8.A (NF4)+

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Nj

R5.A (NF6)+

 

třídnická hodina

Gregorová Marie

1.hod

odpadá

Lab

R4.A (lab3)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Lab

R4.A (lab3)

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Ch

3.C

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

Ch

1.C

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Ch

1.C

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

Ch

R3.A

 

třídnická hodina

Hájková Iva

1.hod

odpadá

Aj

3.B (A2)+

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Aj

R8.A (A2)+

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

TV

R8.A (TVPl)+

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

TV

R8.A (TVPl)+

 

třídnická hodina

Harmáček Václav

9.hod

odpadá

Orch

2.B (HarN)+

 

třídnická hodina

Hovorka Marek

1.hod

odpadá

Aj

3.B (A1)+

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

Aj

R7.A (A4)+

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

Aj

4.C (A1)+

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

Aj

R5.A (A3)+

 

třídnická hodina

Janišová Miluše

2.hod

odpadá

Čj

3.A

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

Čj

3.A (čj1)

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

Čj

3.A (čj2)

 

třídnická hodina

Jarošová Sylva

1.hod

odpadá

Inf

R1.A (inf1)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Inf

R1.A (inf1)

 

třídnická hodina

Jeníčková Lucie

1.hod

odpadá

TV

R2.A (Dív)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Fj

R8.A (FN2)+

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Fj

R5.A (FN1)+

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Fj

R6.A (FN3)+

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

Fj

R7.A (FN3)+

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

TV

1.C (Dív)

 

třídnická hodina

Jirouchová Dita

1.hod

odpadá

Děj

1.B

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Nj

R8.A (NF1)+

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Nj

R5.A (NF2)+

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Nj

R6.A (NF4)+

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

Nj

R7.A (NF5)+

 

třídnická hodina

Kapoun Martin

1.hod

odpadá

Fy

3.C

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Fy

3.C

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

SMF

R6.A (SMFa)+

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

SMF

R6.A (SMFa)+

 

třídnická hodina

Knappová Ludmila

2.hod

odpadá

M

1.A

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

M

1.A (M1)

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

M

R7.A (M3+)+

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

M

1.A (M2)

 

třídnická hodina

Kocianová Anna

1.hod

odpadá

Lab

R4.A (lab2)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Lab

R4.A (lab2)

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

M

2.B (M2B)

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

M

2.B (M1)

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

M

3.C (M3Kc)+

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

M

2.B (M2)

 

třídnická hodina

Kolář Jan

3.hod

odpadá

HSt

3.B

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

HSt

R6.A (hst1)

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

HSt

R6.A (hst2)

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

HSt

R7.A

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

HSt

3.C

 

třídnická hodina

Kolář Antonín

1.hod

odpadá

Čj

1.A

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Čj

1.B (čj2)

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

Čj

R1.A

 

třídnická hodina

Kučera František

2.hod

odpadá

Bi

R7.A

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Bi

R7.A

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

Bi

R2.A

 

třídnická hodina

Kupka Tomáš

3.hod

odpadá

M

2.C (M2C)

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

TV

1.C (Chl)

 

třídnická hodina

Kvasničák Josef

1.hod

odpadá

Fy

1.C

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

M

R2.A

 

třídnická hodina

Loulová Eva

1.hod

odpadá

Aj

2.C (A4)+

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Fj

R8.A (FN1)+

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Fj

R5.A (FN3)+

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Fj

R6.A (FN2)+

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

Fj

R7.A (FN2)+

 

třídnická hodina

Marková Eva

2.hod

odpadá

Čj

3.B

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Nj

R5.A (NF3)+

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

Čj

3.B (čj1)

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Nj

2.A (NF2)+

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

Čj

2.C

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

Čj

3.B (čj2)

 

třídnická hodina

Molt Štěpán

1.hod

odpadá

Děj

R5.A

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Děj

R5.A

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

HSt

3.A

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

Děj

R3.A

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

HSt

2.A

 

třídnická hodina

Morgan Craig Alan

1.hod

odpadá

Aj

3.B (A3m)+

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Aj

R8.A (A1)+

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

Aj

R7.A (A1)+

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

Aj

R5.A (A1)+

 

třídnická hodina

Němečková Dana

1.hod

odpadá

Lab

R4.A (lab1)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Lab

R4.A (lab1)

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

TV

R3.A (Dív)

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Přp

R4.A

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

TV

R1.A (Dív)

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

TV

R1.A (Dív)

 

třídnická hodina

Neumannová Eva

2.hod

odpadá

Čj

R3.A

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

DrV

R3.A (Dram)

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

DrV

R3.A (Dram)

 

třídnická hodina

Pastrňáková Kateřina

1.hod

odpadá

Aj

2.C (A3)+

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Aj

R1.A (a2)

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

Aj

4.C (A3)+

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

Aj

R5.A (A4)+

 

třídnická hodina

Pešoutová Blanka

4.hod

odpadá

Čj

R2.A

 

třídnická hodina

Procházka Vladimír

1.hod

odpadá

TV

R2.A (Chl)

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

TV

R8.A (TVFo)+

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

TV

R8.A (TVFo)+

 

třídnická hodina

Přívětivá Lenka

1.hod

odpadá

Aj

2.C (A2)+

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Aj

4.A (A4)

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

Aj

R7.A (A3)+

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Aj

R3.A (A2)

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

Aj

4.C (A4)+

 

třídnická hodina

Sekničková Zdeňka

3.hod

odpadá

Nj

R5.A (NF4)+

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

Nj

R7.A (NF2)+

 

třídnická hodina

Skarnitzlová Alena

1.hod

odpadá

Aj

2.C (A1)+

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

Aj

R7.A (A2)+

 

třídnická hodina

Soulek Petr

1.hod

odpadá

Zem

2.A

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Zem

2.C

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Zem

R4.A

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

TV

2.C (Dív)

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

Zem

1.B

 

třídnická hodina

Strnadová Martina

4.hod

odpadá

HSt

1.A (hst1)

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Děj

1.A

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

HSt

1.A (hst2)

 

třídnická hodina

Šandová Hana

4.hod

odpadá

Inf

1.B (inf2)

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Inf

1.B (inf2)

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

Inf

R4.A (inf1)

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

Inf

R4.A (inf2)

 

třídnická hodina

Škampová Jarmila

5.hod

odpadá

Aj

R3.A (A1)

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

Aj

R1.A (a1)

 

třídnická hodina

Šmahaj Vladimír

1.hod

odpadá

Ch

R6.A

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Přv

R1.A

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Ch

R5.A

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

Ch

3.B

 

třídnická hodina

Šmíd Radek

3.hod

odpadá

M

2.A (M2A)

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

Inf

1.B (inf1)

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Inf

1.B (inf1)

 

třídnická hodina

Velenský Jakub

2.hod

odpadá

TV

R6.A (Chl)

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

TV

R3.A (Chl)

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

TV

R8.A (TVBa)+

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

TV

R8.A (TVBa)+

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

TV

2.C (Chl)

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

TV

R1.A (Chl)

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

TV

R1.A (Chl)

 

třídnická hodina

Višňovský Peter

2.hod

odpadá

M

1.C

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

M

R6.A (M2A+)+

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

M

R4.A

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

M

3.C (M3Vi)+

 

třídnická hodina

Změny v rozvrzích tříd:

R1.A

0.- 12. hod třídnická hodina

R2.A

0.- 12. hod třídnická hodina

R3.A

0.- 12. hod třídnická hodina

R4.A

0.- 12. hod třídnická hodina

1.A

0.- 12. hod třídnická hodina

1.B

0.- 12. hod třídnická hodina

1.C

0.- 12. hod třídnická hodina

R5.A

0.- 12. hod třídnická hodina

2.A

0.- 12. hod třídnická hodina

2.B

0.- 12. hod třídnická hodina

2.C

0.- 12. hod třídnická hodina

R6.A

0.- 12. hod třídnická hodina

3.A

0.- 12. hod třídnická hodina

3.B

0.- 12. hod třídnická hodina

3.C

0.- 12. hod třídnická hodina

R7.A

0.- 12. hod třídnická hodina

4.A

0.- 12. hod třídnická hodina

4.B

0.- 12. hod třídnická hodina

4.C

0.- 12. hod třídnická hodina

R8.A

0.- 12. hod třídnická hodina

Dnes výdej obědů od 11:00, ale pouze do 13:00 !!!!

 

Zpracováno v systému Bakaláři