Suplování

Suplování:   Středa 29.9.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 26.9.2021 (16:16)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

R5.A

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Knappová Ludmila (Lék)

         

..

..

       

Loulová Eva (Std)

..

Bro

Bro

Klř

-

..

..

-

-

-

-

Šmahaj Vladimír (Lék)

   

-

..

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Brožová Adéla

2.hod

spojeno (Lou Std)

Fj

R6.A (FN2)+

(P2.3)

 
 

3.hod

spojeno (Lou Std)

Fj

R8.A (FN3)+

(P3.1)

 

Kingham Alena

4.hod

přesun <<

Čj

3.B

(P3.2)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Čj

3.B

 

na 4.hod

Kolář Antonín

4.hod

supl. (Lou Std)

HSt

R4.A (FJ)

(A1)

výuka

Kopecký Jan

7.hod

odpadá

Fy

R5.A

 

AvŠ

Korbeliusová Hana

1.hod

odpadá

Ch

R5.A

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

Ch

R5.A

 

AvŠ

Procházka Vladimír

5.hod

odpadá

TV

R5.A (Chl)

 

AvŠ

Pulec Jan

4.hod

odpadá

TV

R5.A (Dív)

 

AvŠ

Změny v rozvrzích tříd:

R4.A

4.hod

HSt

FJ

(A1)

supluje

Kolář Antonín

(Lou)

1.A

6.hod

Fj

FN2

 

odpadá

 

(Lou)

1.B

6.hod

Fj

FN2

 

odpadá

 

(Lou)

 

7.hod

Aj

a4

 

odpadá

 

(Lou)

1.C

6.hod

Fj

FN2

 

odpadá

 

(Lou)

 

7.hod

Aj

a4

 

odpadá

 

(Lou)

R5.A

1.- 11. hod AvŠ

2.A

2.hod

Fj

FN2

(P2.3)

spojí

Brožová Adéla

(Lou)

2.B

2.hod

Fj

FN2

(P2.3)

spojí

Brožová Adéla

(Lou)

2.C

2.hod

Fj

FN2

(P2.3)

spojí

Brožová Adéla

(Lou)

R6.A

2.hod

Fj

FN2

(P2.3)

spojí

Brožová Adéla

(Lou)

3.A

1.hod

Fj

FN1

 

odpadá

 

(Lou)

3.B

1.hod

Fj

FN1

 

odpadá

 

(Lou)

 

4.hod

Čj

 

(P3.2)

přesun <<

Kingham Alena

z 7.hod

 

4.hod

Ch

   

odpadá

 

(Šma)

 

7.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 4.hod

3.C

1.hod

Fj

FN1

 

odpadá

 

(Lou)

R7.A

1.hod

Fj

FN1

 

odpadá

 

(Lou)

4.A

3.hod

Fj

FN3

(P3.1)

spojí

Brožová Adéla

(Lou)

 

6.hod

M

M1Kn

 

odpadá

 

(Kna)

 

7.hod

M

M2Kn

 

odpadá

 

(Kna)

4.B

3.hod

Fj

FN3

(P3.1)

spojí

Brožová Adéla

(Lou)

 

6.hod

M

M1Kn

 

odpadá

 

(Kna)

 

7.hod

M

M2Kn

 

odpadá

 

(Kna)

4.C

3.hod

Fj

FN3

(P3.1)

spojí

Brožová Adéla

(Lou)

 

6.hod

M

M1Kn

 

odpadá

 

(Kna)

 

7.hod

M

M2Kn

 

odpadá

 

(Kna)

R8.A

3.hod

Fj

FN3

(P3.1)

spojí

Brožová Adéla

(Lou)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 30.9.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 26.9.2021 (16:16)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bustová Milena (AvŠ)

       

..

..

-

-

-

-

 

Hlávková Jana (Std)

..

..

....

Pří

..

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Koubková Helena

6.hod

změna

Aj

R7.A (A1)+

(H2.3)

 

Přívětivá Lenka

4.hod

spojeno (Hlá Std)

Aj

R6.A (A3)+

(P1.4)

 

Změny v rozvrzích tříd:

R3.A

5.hod

Aj

a1

 

odpadá

 

(Hlá)

2.C

4.hod

Aj

A3

(P1.4)

spojí

Přívětivá Lenka

(Hlá)

R6.A

4.hod

Aj

A3

(P1.4)

spojí

Přívětivá Lenka

(Hlá)

3.A

6.hod

Aj

A1

(H2.3)

změna

Koubková Helena

 

3.B

5.hod

M

M3B

 

odpadá

 

(Bus)

R7.A

6.hod

Aj

A1

(H2.3)

změna

Koubková Helena

 

4.A

1.hod

DU

DU4

 

odpadá

 

(Hlá)

 

2.hod

DU

DU4

 

odpadá

 

(Hlá)

4.B

1.hod

DU

DU4

 

odpadá

 

(Hlá)

 

2.hod

DU

DU4

 

odpadá

 

(Hlá)

4.C

1.hod

DU

DU4

 

odpadá

 

(Hlá)

 

2.hod

DU

DU4

 

odpadá

 

(Hlá)

R8.A

1.hod

DU

DU4

 

odpadá

 

(Hlá)

 

2.hod

DU

DU4

 

odpadá

 

(Hlá)

 

6.hod

M

MR8

 

odpadá

 

(Bus)

 

 

Suplování:   Pátek 1.10.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 26.9.2021 (16:16)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bustová Milena (AvŠ)

....

..

..

-

..

-

-

-

-

-

 

Hlávková Jana (Std)

-

Mol

....

Čum

Čum

..

Kou

-

-

-

-

Loulová Eva (Lék)

..

Bro

                 

Sirovátková Veronika (Lék)

....

Pří

                 

Sláviková Ivet (Jiný)

   

-

Kal

Kal

-

         

Strnadová Martina (AvŠ)

-

-

-

-

..

..

..

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Brožová Adéla

2.hod

změna

Fj

R8.A (FN2)+

(H3.3)

 
 

2.hod

spojeno (Lou Lék)

Fj

R8.A (FN3)+

(H3.3)

 

Čumlivská Anna

4.hod

spojeno (Hlá Std)

VV

R1.A (VV2)

(P3.2)

 
 

5.hod

spojeno (Hlá Std)

VV

R1.A (VV2)

(P3.2)

 

Kalousová Helena

4.hod

supl. (Sli Jiný)

TV

R8.A (TVJo)+

(THl)

výuka

 

5.hod

supl. (Sli Jiný)

TV

R8.A (TVJo)+

(THl)

výuka

Koubková Helena

7.hod

Jídelna Eurest

 

Molt Štěpán

2.hod

supl. (Hlá Std)

Děj

R3.A (a1)

(P3.3)

výuka

Pešoutová Blanka

2.hod

přesun <<

Čj

R5.A

(P1.3)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

Čj

R5.A

 

na 2.hod

Přívětivá Lenka

2.hod

spojeno (Sir Lék)

Aj

3.C (A4)+

(P2.3)

 

Změny v rozvrzích tříd:

R1.A

4.hod

VV

VV2

(P3.2)

spojí

Čumlivská Anna

(Hlá)

 

5.hod

VV

VV2

(P3.2)

spojí

Čumlivská Anna

(Hlá)

R3.A

2.hod

Děj

a1

(P3.3)

supluje

Molt Štěpán

(Hlá)

R5.A

2.hod

Čj

 

(P1.3)

přesun <<

Pešoutová Blanka

z 5.hod

 

2.hod

M

   

odpadá

 

(Bus)

 

5.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 2.hod

2.A

1.hod

Fj

FN2

 

odpadá

 

(Lou)

2.B

1.hod

Fj

FN2

 

odpadá

 

(Lou)

2.C

1.hod

Fj

FN2

 

odpadá

 

(Lou)

 

5.hod

Děj

   

odpadá

 

(Str)

 

6.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Hlá)

R6.A

1.hod

Fj

FN2

 

odpadá

 

(Lou)

 

6.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Hlá)

3.B

2.hod

Aj

A4

(P2.3)

spojí

Přívětivá Lenka

(Sir)

 

5.hod

M

M3B

 

odpadá

 

(Bus)

3.C

2.hod

Aj

A4

(P2.3)

spojí

Přívětivá Lenka

(Sir)

4.A

2.hod

Fj

FN2

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

2.hod

Fj

FN3

(H3.3)

spojí

Brožová Adéla

(Lou)

 

4.hod

TV

TVJo

(THl)

supluje

Kalousová Helena

(Sli)

 

5.hod

TV

TVJo

(THl)

supluje

Kalousová Helena

(Sli)

 

6.hod

HSt

hst1

 

odpadá

 

(Str)

 

7.hod

HSt

hst2

 

odpadá

 

(Str)

4.B

2.hod

Fj

FN2

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

2.hod

Fj

FN3

(H3.3)

spojí

Brožová Adéla

(Lou)

 

4.hod

TV

TVJo

(THl)

supluje

Kalousová Helena

(Sli)

 

5.hod

TV

TVJo

(THl)

supluje

Kalousová Helena

(Sli)

4.C

2.hod

Fj

FN2

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

2.hod

Fj

FN3

(H3.3)

spojí

Brožová Adéla

(Lou)

 

4.hod

TV

TVJo

(THl)

supluje

Kalousová Helena

(Sli)

 

5.hod

TV

TVJo

(THl)

supluje

Kalousová Helena

(Sli)

R8.A

2.hod

Fj

FN2

(H3.3)

změna

Brožová Adéla

 
 

2.hod

Fj

FN3

(H3.3)

spojí

Brožová Adéla

(Lou)

 

3.hod

M

MR8

 

odpadá

 

(Bus)

 

4.hod

TV

TVJo

(THl)

supluje

Kalousová Helena

(Sli)

 

5.hod

TV

TVJo

(THl)

supluje

Kalousová Helena

(Sli)

 

Zpracováno v systému Bakaláři