Warning: include_once(): open_basedir restriction in effect. File(/user/kantori/sandova/WWW/_rsrc/sablona_zahlavi.php) is not within the allowed path(s): (.:/tmp) in /user/kantori/sandova/WWW/201314_r5a/robosoutez_VS.php on line 6 Warning: include_once(/user/kantori/sandova/WWW/_rsrc/sablona_zahlavi.php): failed to open stream: Operation not permitted in /user/kantori/sandova/WWW/201314_r5a/robosoutez_VS.php on line 6 Warning: include_once(): Failed opening '../_rsrc/sablona_zahlavi.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /user/kantori/sandova/WWW/201314_r5a/robosoutez_VS.php on line 6

pro studenty 1. ročníku předmětu ROBOTI a vítězné týmy středních škol

Vítězem finálové ROBOSOUTĚŽE 2013 určené pro studenty prvního ročníku předmětu Roboti se stal náš tým NUDELAUFLAUF ve složení Jan Bouček, František Hurt a Václav Volhejn z kvinty. (http://www.robosoutez.cz/).

Cesta za vítězstvím s novým robotem našeho týmu NUDELAUFLAUF vedla přes suverénní vítězství ve skupině s nejvyšším skóre 40 bodů ze dvou klání vůbec. A tak se náš tým stává favoritem, zastavit by kluky mohla jen nějaká nešťastná náhoda nebo náchodský tým OutOfBricks (36 bodů ve skupině), který je porazil ve středoškolském kole.

S tímto, asi jediným rovnoceným partnerem ve finálové soutěži se nešťastným losem potkávají již ve čtvrtfinále. Tím je ze čtvrtfinále nejvyrovnanější, nejnapínavější a nejzajímavější zápas. Na druhé kolo vytahuje tým OutOfBricks eso z rukávu, mobilní zátaras, kterým se snaží chránit skladiště. Přesto většina "nesprávných" míčků zůstává buď na soupeřově straně či mimo naše území. Jeden z míčků dokonce překonává zátaras a dopadá do skladiště soupeře. K tomu se přidala smůla a pochybení na straně protihráče ... Tentokrát zaslouženě vyhrává náš tým. Přesto by si tým OutOfBricks býval zasloužil bojovat ve finále. Po tomto zápase už kluci neměli konkurenci. Trochu napětí v semifinále způsobil robot kvůli posunuté součástce na nabíracím mechanismu. Pár rozhovorů, záběry televizí (čas 16:18 odpolední zprávy tv nova) a zasloužené odměny a putovní pohár.

Děkuju kluci, byli jste skvělí a v obou kolech nasadili laťku strašně moc vysoko!

Soutěžní kategorie "Design robota"

Původní robot, se kterým se kluci probojovali do finále 2. předkola pro středoškoláky byl nominován také v soutěži Soutěžní kategorie "Design robota".

Fotogalerie z tréninku na finále, pátek 13.12.2013

Video z tréninku na finále, pátek 13.12.2013

Fotogalerie z finálové robosoutěže 16.12.2013

Videa z finálové soutěže

Boje ve skupině

Osmifinále

Čtvrtfinále

Semifinále

Finále

Warning: include_once(): open_basedir restriction in effect. File(/user/kantori/sandova/WWW/_rsrc/sablona_trida_zapati.php) is not within the allowed path(s): (.:/tmp) in /user/kantori/sandova/WWW/201314_r5a/robosoutez_VS.php on line 79 Warning: include_once(/user/kantori/sandova/WWW/_rsrc/sablona_trida_zapati.php): failed to open stream: Operation not permitted in /user/kantori/sandova/WWW/201314_r5a/robosoutez_VS.php on line 79 Warning: include_once(): Failed opening '../_rsrc/sablona_trida_zapati.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /user/kantori/sandova/WWW/201314_r5a/robosoutez_VS.php on line 79