Suplování

Suplování:   Úterý 23.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 17.4.2019 (14:27)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

R5.A

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Bečková Michaela (Lék)

-

..

-

-

-

               

Bustová Milena (AvŠ)

-

-

..

..

....

..

..

..

-

-

-

-

-

Knappová Ludmila (AvŠ)

-

....

..

-

..

..

-

..

..

-

-

-

-

Koubková Helena (Lék)

-

..

-

Jir

..

               

Schorná Hana (Lék)

     

....

....

-

-

           

Tichý Štěpán (AvŠ)

-

-

-

-

-

-

-

..

..

..

..

-

-

Zemánek Petr (AvŠ)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Horák Filip

2.hod

odpadá

Čj

R5.A

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

Čj

R5.A (čj2)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

Čj

R5.A (čj1)

 

AvŠ

Jirouchová Dita

3.hod

spojeno (Kou Lék)

Nj

R6.A (NF5)+

(P2.3)

 

Kocianová Anna

1.hod

přesun >>

Přv

R1.A

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

Přv

R1.A

(P1.4)

z 1.hod

Kolář Antonín

1.hod

přesun <<

Čj

R1.A

(P1.4)

z 6.hod

 

1.hod

přesun >>

Čj

1.A

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

Čj

1.A

(H1.1)

z 1.hod

 

6.hod

přesun >>

Čj

R1.A

 

na 1.hod

Molt Štěpán

1.hod

odpadá

Děj

R5.A

 

AvŠ

Pešoutová Blanka

7.hod

odpadá

ÚDJ

R5.A (údj1)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

ÚDJ

R5.A (údj2)

 

AvŠ

Soulek Petr

4.hod

odpadá

Zem

R5.A

 

AvŠ

Změny v rozvrzích tříd:

R1.A

1.hod

Čj

 

(P1.4)

přesun <<

Kolář Antonín

z 6.hod

 

1.hod

Přv

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

Přv

 

(P1.4)

přesun <<

Kocianová Anna

z 1.hod

 

2.hod

Přv

   

odpadá

 

(Bus)

 

6.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 1.hod

1.A

1.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

Čj

 

(H1.1)

přesun <<

Kolář Antonín

z 1.hod

 

2.hod

M

   

odpadá

 

(Kna)

R5.A

0.- 12. hod AvŠ

2.A

3.hod

Nj

NF5

(P2.3)

spojí

Jirouchová Dita

(Kou)

2.B

3.hod

Nj

NF5

(P2.3)

spojí

Jirouchová Dita

(Kou)

2.C

3.hod

Nj

NF5

(P2.3)

spojí

Jirouchová Dita

(Kou)

R6.A

3.hod

Nj

NF5

(P2.3)

spojí

Jirouchová Dita

(Kou)

 

7.hod

M

MR6

 

odpadá

 

(Bus)

3.A

4.hod

M

M3+

 

odpadá

 

(Kna)

 

7.hod

Psy

Psyb

 

odpadá

 

(Tich)

 

8.hod

Psy

Psyb

 

odpadá

 

(Tich)

 

9.hod

Psy

Psya

 

odpadá

 

(Tich)

 

10.hod

Psy

Psya

 

odpadá

 

(Tich)

3.B

4.hod

M

M3+

 

odpadá

 

(Kna)

 

7.hod

Psy

Psyb

 

odpadá

 

(Tich)

 

8.hod

Psy

Psyb

 

odpadá

 

(Tich)

 

9.hod

Psy

Psya

 

odpadá

 

(Tich)

 

10.hod

Psy

Psya

 

odpadá

 

(Tich)

3.C

4.hod

M

M3+

 

odpadá

 

(Kna)

 

7.hod

Psy

Psyb

 

odpadá

 

(Tich)

 

8.hod

Psy

Psyb

 

odpadá

 

(Tich)

 

9.hod

Psy

Psya

 

odpadá

 

(Tich)

 

10.hod

Psy

Psya

 

odpadá

 

(Tich)

R7.A

4.hod

M

M3+

 

odpadá

 

(Kna)

 

7.hod

Psy

Psyb

 

odpadá

 

(Tich)

 

8.hod

Psy

Psyb

 

odpadá

 

(Tich)

 

9.hod

Psy

Psya

 

odpadá

 

(Tich)

 

10.hod

Psy

Psya

 

odpadá

 

(Tich)

4.A

4.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Kou)

 

5.hod

M

MKna

 

odpadá

 

(Kna)

 

5.hod

M

MBu1

 

odpadá

 

(Bus)

 

6.hod

M

MBu2

 

odpadá

 

(Bus)

 

7.hod

MaM

MaM1

 

odpadá

 

(Kna)

 

8.hod

MaM

MaM1

 

odpadá

 

(Kna)

4.B

1.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Kou)

 

4.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Kou)

 

5.hod

M

MKna

 

odpadá

 

(Kna)

 

5.hod

M

MBu1

 

odpadá

 

(Bus)

 

6.hod

M

MBu2

 

odpadá

 

(Bus)

 

7.hod

MaM

MaM1

 

odpadá

 

(Kna)

 

8.hod

MaM

MaM1

 

odpadá

 

(Kna)

4.C

1.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Kou)

 

4.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Kou)

 

5.hod

M

MKna

 

odpadá

 

(Kna)

 

5.hod

M

MBu1

 

odpadá

 

(Bus)

 

6.hod

M

MBu2

 

odpadá

 

(Bus)

 

7.hod

MaM

MaM1

 

odpadá

 

(Kna)

 

8.hod

MaM

MaM1

 

odpadá

 

(Kna)

R8.A

1.hod

Čj

   

odpadá

 

(Beč)

 

4.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Kou)

 

5.hod

M

MKna

 

odpadá

 

(Kna)

 

5.hod

M

MBu1

 

odpadá

 

(Bus)

 

6.hod

M

MBu2

 

odpadá

 

(Bus)

 

7.hod

MaM

MaM1

 

odpadá

 

(Kna)

 

8.hod

MaM

MaM1

 

odpadá

 

(Kna)

 

 

Suplování:   Středa 24.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 17.4.2019 (14:27)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

R5.A

Stu

Stu

Stu

Stu

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Fišerová Zuzana (Jiný)

     

....

Mich

Mich

Mich

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

PoM

     

Blok

Blok

               

PoV

     

Blok

Blok

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Bustová Milena

1.hod

přesun >>

Zem

R3.A

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

Zem

R3.A

(H2.1)

z 1.hod

Kučera František

1.hod

odpadá

Bi

R5.A

 

studijní volno

Michálek Roman

4.hod

spojeno (Fiš Jiný)

VV

1.A (est1)

(UVv)

 
 

5.hod

spojeno (Fiš Jiný)

VV

1.A (est1)

(UVv)

 
 

6.hod

spojeno (Fiš Jiný)

EPro

3.B (VV)

(P3.2)

 

Šmahaj Vladimír

2.hod

odpadá

Ch

R5.A

 

studijní volno

Změny v rozvrzích tříd:

R3.A

1.hod

Zem

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

7.hod

Zem

 

(H2.1)

přesun <<

Bustová Milena

z 1.hod

1.A

4.hod

VV

est1

(UVv)

spojí

Michálek Roman

(Fiš)

 

5.hod

VV

est1

(UVv)

spojí

Michálek Roman

(Fiš)

R5.A

0.- 3. hod studijní volno

3.B

6.hod

EPro

VV

(P3.2)

spojí

Michálek Roman

(Fiš)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 25.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 17.4.2019 (14:27)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

4.A

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

4.B

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

4.C

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

R8.A

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Stu

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Grabmüllerová Marcela (AvŠ)

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Němečková Dana (AvŠ)

-

..

..

Gre

-

..

Šma

..

..

..

-

-

-

Procházka Vladimír (AvŠ)

-

..

..

Vel

Sou

-

Háj

Háj

..

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Brožová Adéla

3.hod

odpadá

Fj

R8.A (FN3)+

 

studijní volno

Fantová Jana

3.hod

odpadá

Nj

R8.A (NF3)+

 

studijní volno

Gregorová Marie

3.hod

supl. (Něm AvŠ)

Ch

3.C

(PCH)

výuka

Hájková Iva

6.hod

spojeno (Pro AvŠ)

TV

2.B (Chl)

(Hala)

 
 

7.hod

spojeno (Pro AvŠ)

TV

2.B (Chl)

(Hala)

 

Hovorka Marek

4.hod

odpadá

Aj

4.C (A1)+

 

studijní volno

Jarošová Sylva

1.hod

odpadá

SFy

R8.A (SFy)+

 

studijní volno

 

2.hod

odpadá

SFy

R8.A (SFy)+

 

studijní volno

Jeníčková Lucie

3.hod

odpadá

Fj

R8.A (FN2)+

 

studijní volno

Jirouchová Dita

3.hod

odpadá

Nj

R8.A (NF1)+

 

studijní volno

Kapoun Martin

9.hod

odpadá

SAM

R8.A (Sam)+

 

studijní volno

 

10.hod

odpadá

SAM

R8.A (Sam)+

 

studijní volno

Kingham Alena

3.hod

odpadá

Nj

R8.A (NF5)+

 

studijní volno

Knappová Ludmila

1.hod

odpadá

MaM

R8.A (MaM2)+

 

studijní volno

 

2.hod

odpadá

MaM

R8.A (MaM2)+

 

studijní volno

 

7.hod

odpadá

Matp

R8.A (M+Kn)+

 

studijní volno

 

8.hod

odpadá

Matp

R8.A (M+Kn)+

 

studijní volno

Kolář Jan

1.hod

odpadá

FMD

R8.A (FilS)+

 

studijní volno

 

2.hod

odpadá

FMD

R8.A (FilS)+

 

studijní volno

Korbeliusová Hana

7.hod

odpadá

Matp

R8.A (M+Kr)+

 

studijní volno

 

8.hod

odpadá

Matp

R8.A (M+Kr)+

 

studijní volno

Koubková Helena

3.hod

odpadá

Nj

R8.A (NF2)+

 

studijní volno

 

4.hod

odpadá

Aj

4.C (A2)+

 

studijní volno

Krupová Tereza

9.hod

odpadá

PAS

R8.A (PaSk)+

 

studijní volno

 

10.hod

odpadá

PAS

R8.A (PaSk)+

 

studijní volno

Kupka Tomáš

6.hod

odpadá

M

2.C (M2)

 

zrušeno

 

7.hod

navíc

M

2.C (M2C)

(P2.1)

výuka

 

7.hod

odpadá

M

2.C (M1)

 

zrušeno

Loulová Eva

3.hod

odpadá

Fj

R8.A (FN1)+

 

studijní volno

Pastrňáková Kateřina

4.hod

odpadá

Aj

4.C (A3)+

 

studijní volno

Pešek Miroslav

6.hod

navíc

Děj

2.C

(P2.1)

výuka

Přívětivá Lenka

4.hod

odpadá

Aj

4.C (A4)+

 

studijní volno

Semerádová Barbora

5.hod

odpadá

Psy

R8.A (Psy4)+

 

studijní volno

 

6.hod

odpadá

Psy

R8.A (Psy4)+

 

studijní volno

Soulek Petr

4.hod

supl. (Pro AvŠ)

TV

3.A (Chl)

(Hala)

výuka

 

5.hod

odpadá

RGs

R8.A (RGS)+

 

studijní volno

 

6.hod

odpadá

RGs

R8.A (RGS)+

 

studijní volno

Strnadová Martina

6.hod

odpadá

HSt

2.C (hst1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

HSt

2.C (hst2)

 

zrušeno

Šímová Anna

7.hod

odpadá

DU

R8.A (DU4)+

 

studijní volno

 

8.hod

odpadá

DU

R8.A (DU4)+

 

studijní volno

Šmahaj Vladimír

5.hod

odpadá

SCh

R8.A (SChc)+

 

studijní volno

 

6.hod

Jídelna Eurest

 
 

6.hod

odpadá

SCh

R8.A (SChc)+

 

studijní volno

Turnovský Jan

9.hod

odpadá

SBi

R8.A (SBib)+

 

studijní volno

 

10.hod

odpadá

SBi

R8.A (SBib)+

 

studijní volno

Velenský Jakub

3.hod

supl. (Pro AvŠ)

TV

3.A (Chl)

(Hala)

výuka

Změny v rozvrzích tříd:

R1.A

5.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Něm)

R3.A

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Něm)

1.A

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Něm)

 

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Pro)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Něm)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Pro)

 

4.hod

Nj

NF6

 

odpadá

 

(Gra)

1.B

4.hod

Nj

NF6

 

odpadá

 

(Gra)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Pro)

 

9.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Pro)

1.C

4.hod

Nj

NF6

 

odpadá

 

(Gra)

R5.A

4.hod

Nj

NF6

 

odpadá

 

(Gra)

2.A

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Něm)

 

9.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Něm)

2.B

6.hod

TV

Chl

(Hala)

spojí

Hájková Iva

(Pro)

 

7.hod

TV

Chl

(Hala)

spojí

Hájková Iva

(Pro)

2.C

6.hod

Děj

 

(P2.1)

navíc

Pešek Miroslav

 
 

6.hod

M

M2

 

odpadá

 

(Kup)

 

6.hod

HSt

hst1

 

odpadá

 

(Str)

 

7.hod

M

M2C

(P2.1)

navíc

Kupka Tomáš

 
 

7.hod

M

M1

 

odpadá

 

(Kup)

 

7.hod

HSt

hst2

 

odpadá

 

(Str)

3.A

3.hod

TV

Chl

(Hala)

supluje

Velenský Jakub

(Pro)

 

4.hod

TV

Chl

(Hala)

supluje

Soulek Petr

(Pro)

3.C

3.hod

Ch

 

(PCH)

supluje

Gregorová Marie

(Něm)

4.A

0.- 12. hod studijní volno

4.B

0.- 12. hod studijní volno

4.C

0.- 12. hod studijní volno

R8.A

0.- 12. hod studijní volno

 

Zpracováno v systému Bakaláři