Suplování

Dnes soutěžní recitační a divadelní přehlídka v anglickém jazyce

Suplování:   Pondělí 16.12.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 13.12.2019 (14:01)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Beran Filip (Jiný)

-

-

..

..

-

-

             

Brožová Adéla (NV)

       

-

-

-

..

..

-

-

   

Hájková Iva (N)

-

-

Pas

Pas

..

-

..

Kup

Kup

-

-

-

-

Hrubá Olga (Std)

 

-

-

-

-

-

-

..

..

-

-

-

-

Kopecký Jan (N)

 

-

....

Kap

..

Tra

-

..

-

-

-

-

-

Neumannová Eva (Dov)

 

-

Peš

Peš

-

Šma

..

-

-

-

-

-

-

Pulec Jan (Std)

-

Pro

Pro

Sou

Sou

-

....

..

..

-

     

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Aula

 

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Kapoun Martin

3.hod

supl. (Kop N)

Fy

2.B

(H1.3)

výuka

Kolář Antonín

8.hod

přesun >>

Děj

1.B

 

na 12.12. 1.hod

Kučera František

4.hod

přesun <<

Přp

R3.A

(P1.3)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Přp

R3.A

 

na 4.hod

Kupka Tomáš

7.hod

spojeno (Háj N)

TV

2.C (Dív)

(Hala)

 
 

8.hod

spojeno (Háj N)

TV

2.C (Dív)

(Hala)

 

Pastrňáková Kateřina

2.hod

změna

Aj

2.B (A3)+

(H2.3)

 
 

2.hod

spojeno (Háj N)

Aj

2.B (A4)+

(H2.3)

 
 

3.hod

změna

Aj

1.C (A1)+

(P1.1)

 
 

3.hod

spojeno (Háj N)

Aj

1.C (A2)+

(P1.1)

 

Pešoutová Blanka

2.hod

supl. (Neum Dov)

HSt

R4.A

(H2.1)

výuka

 

3.hod

spojeno (Neum Dov)

Čj

R4.A (čj2)

(H2.1)

 

Procházka Vladimír

1.hod

spojeno (Pul Std)

TV

1.B (Dív)

(Hala)

 
 

2.hod

spojeno (Pul Std)

TV

1.B (Dív)

(Hala)

 

Soulek Petr

3.hod

spojeno (Pul Std)

TV

1.A (Chl)

(TPa)

 
 

4.hod

spojeno (Pul Std)

TV

1.A (Chl)

(TPa)

 

Šmahaj Vladimír

5.hod

Jídelna Eurest

 

Traganová Veronika

5.hod

Jídelna Eurest

 

Turnovský Jan

1.hod

přesun <<

Bi

2.B

(H1.3)

z 17.12. 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

R2.A

8.hod

Zem

   

odpadá

 

(Pul)

R3.A

4.hod

Přp

 

(P1.3)

přesun <<

Kučera František

z 8.hod

 

4.hod

Fy

   

odpadá

 

(Kop)

 

7.hod

Zem

   

odpadá

 

(Pul)

 

8.hod

Přp

   

přesun >>

 

na 4.hod

R4.A

2.hod

HSt

 

(H2.1)

supluje

Pešoutová Blanka

(Neum)

 

3.hod

Čj

čj2

(H2.1)

spojí

Pešoutová Blanka

(Neum)

 

6.hod

Čj

čj1

 

odpadá

 

(Neum)

 

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Háj)

1.A

3.hod

TV

Chl

(TPa)

spojí

Soulek Petr

(Pul)

 

4.hod

TV

Chl

(TPa)

spojí

Soulek Petr

(Pul)

1.B

1.hod

TV

Dív

(Hala)

spojí

Procházka Vladimír

(Pul)

 

2.hod

TV

Dív

(Hala)

spojí

Procházka Vladimír

(Pul)

 

3.hod

Aj

A1

(P1.1)

změna

Pastrňáková Kateřina

 
 

3.hod

Aj

A2

(P1.1)

spojí

Pastrňáková Kateřina

(Háj)

 

7.hod

Fy

   

odpadá

 

(Kop)

 

8.hod

Děj

   

přesun >>

 

na 12.12. (Čt) 1.hod

1.C

3.hod

Aj

A1

(P1.1)

změna

Pastrňáková Kateřina

 
 

3.hod

Aj

A2

(P1.1)

spojí

Pastrňáková Kateřina

(Háj)

2.A

2.hod

Aj

A3

(H2.3)

změna

Pastrňáková Kateřina

 
 

2.hod

Aj

A4

(H2.3)

spojí

Pastrňáková Kateřina

(Háj)

2.B

1.hod

Bi

 

(H1.3)

přesun <<

Turnovský Jan

z 17.12. (Út) 4.hod

 

2.hod

Aj

A3

(H2.3)

změna

Pastrňáková Kateřina

 
 

2.hod

Aj

A4

(H2.3)

spojí

Pastrňáková Kateřina

(Háj)

 

3.hod

Fy

 

(H1.3)

supluje

Kapoun Martin

(Kop)

2.C

7.hod

TV

Dív

(Hala)

spojí

Kupka Tomáš

(Háj)

 

8.hod

TV

Dív

(Hala)

spojí

Kupka Tomáš

(Háj)

4.A

2.hod

M

M4B2

 

odpadá

 

(Ber)

 

3.hod

M

M4B1

 

odpadá

 

(Ber)

 

4.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Háj)

 

7.hod

Špa

Šp4

 

odpadá

 

(Bro)

 

7.hod

ČLT

ČLT

 

odpadá

 

(Hru)

 

8.hod

Špa

Šp4

 

odpadá

 

(Bro)

 

8.hod

ČLT

ČLT

 

odpadá

 

(Hru)

4.B

2.hod

M

M4B2

 

odpadá

 

(Ber)

 

3.hod

M

M4B1

 

odpadá

 

(Ber)

 

4.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Háj)

 

7.hod

Špa

Šp4

 

odpadá

 

(Bro)

 

7.hod

ČLT

ČLT

 

odpadá

 

(Hru)

 

8.hod

Špa

Šp4

 

odpadá

 

(Bro)

 

8.hod

ČLT

ČLT

 

odpadá

 

(Hru)

4.C

2.hod

M

M4B2

 

odpadá

 

(Ber)

 

3.hod

M

M4B1

 

odpadá

 

(Ber)

 

7.hod

Špa

Šp4

 

odpadá

 

(Bro)

 

7.hod

ČLT

ČLT

 

odpadá

 

(Hru)

 

8.hod

Špa

Šp4

 

odpadá

 

(Bro)

 

8.hod

ČLT

ČLT

 

odpadá

 

(Hru)

R8.A

7.hod

Špa

Šp4

 

odpadá

 

(Bro)

 

7.hod

ČLT

ČLT

 

odpadá

 

(Hru)

 

8.hod

Špa

Šp4

 

odpadá

 

(Bro)

 

8.hod

ČLT

ČLT

 

odpadá

 

(Hru)

 

 

Dnes soutěžní recitační a divadelní přehlídka v německém a francouzském jazyce

Suplování:   Úterý 17.12.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 13.12.2019 (14:01)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

R1.A

 

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

 

R3.A

         

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

     

1.A

     

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Bustová Milena (Jiný)

 

-

Kou

                   

Grabmüllerová Marcela (Lék)

-

Vel

Vel

                   

Hrubá Olga (Std)

 

..

..

....

-

-

-

-

-

..

..

-

-

Jícha Jan (Jiný)

               

-

..

..

-

 

Kopecký Jan (N)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Neumannová Eva (Dov)

 

-

-

-

-

-

-

-

..

..

-

-

-

Procházka Vladimír (Lék)

         

Sou

..

..

-

..

-

-

-

Pulec Jan (AvŠ)

     

Pro

Pro

....

-

           

Semerádová Barbora (AvŠ)

-

-

-

-

-

-

-

..

..

..

-

   

Sirovátková Veronika (AvŠ)

-

..

Mar

....

Pří

....

..

..

-

-

-

   

Strnadová Martina (Jiný)

 

..

..

..

....

               

Višňovský Peter (Lék)

     

..

                 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Aula

 

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Jarošová Sylva

5.hod

odpadá

Inf

R1.A (inf1)

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Inf

R1.A (inf1)

 

AvŠ

Knappová Ludmila

4.hod

odpadá

M

1.A

 

AvŠ

Kocianová Anna

4.hod

odpadá

Přv

R1.A

 

AvŠ

Korbeliusová Hana

5.hod

odpadá

Ch

1.A

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Ch

1.A

 

AvŠ

 

8.hod

přesun <<

M

2.B (M1)

(H1.3)

z 10.hod

 

10.hod

přesun >>

M

2.B (M1)

 

na 8.hod

Koubková Helena

2.hod

supl. (Bus Jiný)

Nj

R3.A

(P1.3)

výuka

Kvasničák Josef

3.hod

odpadá

Geo

R1.A

 

AvŠ

Marková Eva

2.hod

supl. (Sir AvŠ)

Nj

R2.A (hv2)

(P3.3)

supl

Pešoutová Blanka

3.hod

navíc

Čj

4.C

(P1.2)

výuka

Procházka Vladimír

3.hod

spojeno (Pul AvŠ)

TV

R3.A (Dív)

(Hala)

 
 

4.hod

spojeno (Pul AvŠ)

TV

R3.A (Dív)

(Hala)

 

Přívětivá Lenka

4.hod

spojeno (Sir AvŠ)

Aj

1.C (A4)+

(P3.1)

 
 

6.hod

odpadá

Aj

R3.A (a1)

 

AvŠ

Schorná Hana

5.hod

přesun <<

Ch

2.B

(P3.4)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Ch

2.B

 

na 5.hod

Soulek Petr

5.hod

supl. (Pro Lék)

TV

R5.A (Chl)

(TPa)

výuka

Šandová Hana

5.hod

odpadá

Inf

R1.A (inf2)

 

AvŠ

 

6.hod

odpadá

Inf

R1.A (inf2)

 

AvŠ

Turnovský Jan

4.hod

přesun >>

Bi

2.B

 

na 16.12. 1.hod

Urban Michal

5.hod

odpadá

HSt

R3.A (hst1)

 

AvŠ

 

7.hod

odpadá

HSt

R3.A (hst2)

 

AvŠ

 

8.hod

odpadá

HSt

R3.A

 

AvŠ

Velenský Jakub

1.hod

spojeno (Gra Lék)

TV

R7.A (Dív)

(Hala)

 
 

2.hod

spojeno (Gra Lék)

TV

R7.A (Dív)

(Hala)

 

Změny v rozvrzích tříd:

R1.A

1.- 11. hod AvŠ

R2.A

2.hod

Nj

hv2

(P3.3)

supluje

Marková Eva

(Sir)

R3.A

1.hod

HV

HV2

 

odpadá

 

(Sir)

 

2.hod

Nj

 

(P1.3)

supluje

Koubková Helena

(Bus)

 

3.hod

TV

Dív

(Hala)

spojí

Procházka Vladimír

(Pul)

 

4.hod

TV

Dív

(Hala)

spojí

Procházka Vladimír

(Pul)

 

5.- 9. hod AvŠ

1.A

3.- 6. hod AvŠ

1.B

4.hod

Aj

A4

(P3.1)

spojí

Přívětivá Lenka

(Sir)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Pro)

 

8.hod

ÚDJ

údj2

 

odpadá

 

(Neum)

 

9.hod

ÚDJ

údj1

 

odpadá

 

(Neum)

1.C

4.hod

Aj

A4

(P3.1)

spojí

Přívětivá Lenka

(Sir)

R5.A

5.hod

TV

Chl

(TPa)

supluje

Soulek Petr

(Pro)

 

6.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Pro)

2.A

1.hod

Pol

PolS

 

odpadá

 

(Str)

 

1.hod

Lat

La2a

 

odpadá

 

(Hru)

 

2.hod

Pol

PolS

 

odpadá

 

(Str)

 

2.hod

Lat

La2a

 

odpadá

 

(Hru)

 

3.hod

M

M2A+

 

odpadá

 

(Viš)

 

9.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Pro)

2.B

1.hod

Pol

PolS

 

odpadá

 

(Str)

 

1.hod

Lat

La2a

 

odpadá

 

(Hru)

 

2.hod

Pol

PolS

 

odpadá

 

(Str)

 

2.hod

Lat

La2a

 

odpadá

 

(Hru)

 

3.hod

M

M2A+

 

odpadá

 

(Viš)

 

4.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 16.12. (Po) 1.hod

 

5.hod

Ch

 

(P3.4)

přesun <<

Schorná Hana

z 8.hod

 

8.hod

M

M1

(H1.3)

přesun <<

Korbeliusová Hana

z 10.hod

 

8.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

10.hod

M

M1

 

přesun >>

 

na 8.hod

2.C

1.hod

Pol

PolS

 

odpadá

 

(Str)

 

1.hod

Lat

La2a

 

odpadá

 

(Hru)

 

2.hod

Pol

PolS

 

odpadá

 

(Str)

 

2.hod

Lat

La2a

 

odpadá

 

(Hru)

 

3.hod

M

M2A+

 

odpadá

 

(Viš)

R6.A

1.hod

Pol

PolS

 

odpadá

 

(Str)

 

1.hod

Lat

La2a

 

odpadá

 

(Hru)

 

2.hod

Pol

PolS

 

odpadá

 

(Str)

 

2.hod

Lat

La2a

 

odpadá

 

(Hru)

 

3.hod

M

M2A+

 

odpadá

 

(Viš)

3.A

9.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

 

10.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

3.B

9.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

 

10.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

3.C

9.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

 

10.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

R7.A

1.hod

TV

Dív

(Hala)

spojí

Velenský Jakub

(Gra)

 

2.hod

TV

Dív

(Hala)

spojí

Velenský Jakub

(Gra)

 

9.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

 

10.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

4.A

7.hod

Psy

PsyS

 

odpadá

 

(Sem)

 

8.hod

Psy

PsyS

 

odpadá

 

(Sem)

 

9.hod

JaS

JazS

 

odpadá

 

(Jích)

 

9.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

 

9.hod

MPHU

MPSe

 

odpadá

 

(Sem)

 

10.hod

JaS

JazS

 

odpadá

 

(Jích)

 

10.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

4.B

7.hod

Psy

PsyS

 

odpadá

 

(Sem)

 

8.hod

Psy

PsyS

 

odpadá

 

(Sem)

 

9.hod

JaS

JazS

 

odpadá

 

(Jích)

 

9.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

 

9.hod

MPHU

MPSe

 

odpadá

 

(Sem)

 

10.hod

JaS

JazS

 

odpadá

 

(Jích)

 

10.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

4.C

3.hod

Čj

 

(P1.2)

navíc

Pešoutová Blanka

 
 

3.hod

HSt

   

odpadá

 

(Str)

 

7.hod

Psy

PsyS

 

odpadá

 

(Sem)

 

8.hod

Psy

PsyS

 

odpadá

 

(Sem)

 

9.hod

JaS

JazS

 

odpadá

 

(Jích)

 

9.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

 

9.hod

MPHU

MPSe

 

odpadá

 

(Sem)

 

10.hod

JaS

JazS

 

odpadá

 

(Jích)

 

10.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

R8.A

7.hod

Psy

PsyS

 

odpadá

 

(Sem)

 

8.hod

Psy

PsyS

 

odpadá

 

(Sem)

 

9.hod

JaS

JazS

 

odpadá

 

(Jích)

 

9.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

 

9.hod

MPHU

MPSe

 

odpadá

 

(Sem)

 

10.hod

JaS

JazS

 

odpadá

 

(Jích)

 

10.hod

TPs

Poez

 

odpadá

 

(Hru)

 

Zpracováno v systému Bakaláři