Suplování

Suplování:   Pondělí 20.5.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 20.5.2019 (10:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

2.B

     

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

AvŠ

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Bašusová Zuzana (AvŠ)

-

-

-

..

..

-

..

..

..

-

-

-

-

Bečková Michaela (AvŠ)

     

..

....

..

             

Beran Filip (AvŠ)

     

Háj

                 

Bustová Milena (AvŠ)

             

....

..

-

-

-

 

Filipík Alfred (AvŠ)

 

-

..

..

..

..

             

Fišerová Zuzana (AvŠ)

-

-

                     

Gregorová Marie (AvŠ)

-

..

....

                   

Hájková Iva (AvŠ)

-

Kup

Kup

         

..

-

-

   

Horák Filip (AvŠ)

     

-

....

....

     

-

-

   

Jarošová Sylva (AvŠ)

-

..

..

....

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Jílek Karel (AvŠ)

 

-

-

                   

Knappová Ludmila (AvŠ)

 

-

-

-

       

-

-

     

Kocianová Anna (AvŠ)

-

..

Peš

                   

Korbeliusová Hana (AvŠ)

-

..

..

..

..

..

..

....

-

-

-

-

-

Koubková Helena (AvŠ)

-

..

....

                   

Kučera František (AvŠ)

-

..

..

..

                 

Kvasničák Josef (AvŠ)

-

..

..

-

..

Neum

..

-

-

-

-

-

-

Landsingerová Ivana (AvŠ)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Marková Eva (AvŠ)

..

....

..

..

..

-

-

..

-

-

-

-

-

Melicharová Kateřina (AvŠ)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

     

Miler Emil (AvŠ)

 

-

-

-

-

-

-

-

         

Molt Štěpán (AvŠ)

-

..

-

       

..

..

-

     

Pastrňáková Kateřina (AvŠ)

-

..

..

                   

Pešek Miroslav (AvŠ)

 

..

..

       

..

..

       

Procházka Vladimír (AvŠ)

-

-

-

Něm

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Přívětivá Lenka (AvŠ)

   

Hov

..

       

-

-

-

   

Schorná Hana (AvŠ)

     

..

..

....

..

..

..

..

     

Sirovátková Veronika (AvŠ)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Skarnitzlová Alena (Lék)

-

....

..

                   

Soulek Petr (AvŠ)

               

..

-

     

Šandová Hana (AvŠ)

-

..

..

....

-

..

..

..

..

-

-

-

-

Šebek Jakub (AvŠ)

-

-

-

                   

Šmahaj Vladimír (AvŠ)

-

-

-

                   

Turnovský Jan (AvŠ)

-

-

..

-

-

-

-

..

..

-

-

-

-

Velenský Jakub (AvŠ)

-

-

-

-

-

-

-

..

..

..

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

P3.1

 

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

P3.2

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Změny v rozvrzích učitelů:

Bečková Michaela

1.hod

navíc

Čj

2.A

(P2.2)

výuka

 

2.hod

navíc

Čj

R7.A

(H3.2)

výuka

 

6.hod

navíc

Čj

2.A

(P2.2)

výuka

Bustová Milena

3.hod

odpadá

Zem

R3.A

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

M

R5.A

(P2.3)

výuka

 

5.hod

navíc

Zem

R2.A

(P1.3)

výuka

 

5.hod

odpadá

Zem

2.B

 

AvŠ

 

6.hod

navíc

Zem

R3.A

(H2.1)

výuka

Hájková Iva

3.hod

supl. (Ber AvŠ)

TV

1.B

(THl)

výuka

 

4.hod

odpadá

TV

2.B (Dív)

 

AvŠ

Horák Filip

2.hod

změna

Čj

R5.A

(H2.3)

 

Hovorka Marek

2.hod

spojeno (Pří AvŠ)

Aj

R6.A (A2)+

(H3.3)

 

Kapoun Martin

3.hod

navíc

Fy

2.A

(P2.2)

výuka

 

6.hod

odpadá

Lab

2.A (lab2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Lab

2.A (lab2)

 

zrušeno

Knappová Ludmila

4.hod

navíc

M

1.A

(H1.1)

výuka

Kocianová Anna

3.hod

přesun <<

Přv

R1.A

(P1.4)

z 21.5. 1.hod

 

4.hod

navíc

Fy

R2.A

(P1.3)

výuka

Kolář Jan

1.hod

změna

HSt

R5.A

(H2.3)

 
 

5.hod

přesun <<

HSt

R7.A

(H3.2)

z 24.5. 8.hod

Kolář Antonín

1.hod

navíc

Čj

R1.A

(P1.4)

výuka

 

2.hod

navíc

Čj

R1.A

(P1.4)

výuka

 

3.hod

přesun <<

Děj

R2.A

(P1.3)

z 5.hod

 

3.hod

přesun >>

Čj

R1.A

 

na 21.5. 7.hod

 

5.hod

přesun >>

Děj

R2.A

 

na 3.hod

Kopecký Jan

4.hod

Jídelna Eurest

 

Koubková Helena

6.hod

změna

Aj

R5.A (A2)+

(H2.2)

 

Kučera František

7.hod

přesun >>

Bi

R2.A

 

na 21.5. 7.hod

Kupka Tomáš

1.hod

spojeno (Háj AvŠ)

TV

3.C (D3BC)+

(TPa)

 
 

2.hod

spojeno (Háj AvŠ)

TV

3.C (D3BC)+

(TPa)

 
 

3.hod

navíc

M

2.C (M2C)

(P2.1)

výuka

Molt Štěpán

5.hod

navíc

Děj

R4.A

(USV)

výuka

Němečková Dana

3.hod

spojeno (Pro AvŠ)

TV

1.A (Chl)

(Hala)

 

Neumannová Eva

2.hod

navíc

Čj

R3.A

(H2.1)

výuka

 

3.hod

navíc

Čj

R3.A

(H2.1)

výuka

 

5.hod

spojeno (Kva AvŠ)

Čj

R3.A (M2)

(H2.2)

 
 

6.hod

odpadá

Čj

R3.A (čj1)

 

zrušeno

Pešoutová Blanka

1.hod

navíc

Čj

R2.A

(P1.3)

výuka

 

2.hod

supl. (Koc AvŠ)

Čj

R2.A

(P1.3)

výuka

 

7.hod

navíc

Čj

3.C

(P1.2)

výuka

 

7.hod

odpadá

Čj

3.C (čj2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Čj

3.C (čj1)

 

zrušeno

Soulek Petr

1.hod

přesun >>

Zem

2.A

 

na 4.hod

 

3.hod

změna

Zem

R5.A

(H2.3)

 
 

4.hod

přesun <<

Zem

2.A

(USV)

z 1.hod

Šmahaj Vladimír

7.hod

změna

Ch

3.A

(PCH)

 

Šmíd Radek

2.hod

přesun >>

Alg

R1.A

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

Alg

R1.A

(P1.4)

z 2.hod

Višňovský Peter

3.hod

změna

M

R4.A (M1)

(P2.3)

 

Změny v rozvrzích tříd:

R1.A

1.hod

Čj

 

(P1.4)

navíc

Kolář Antonín

 
 

2.hod

Čj

 

(P1.4)

navíc

Kolář Antonín

 
 

2.hod

Alg

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

3.hod

Přv

 

(P1.4)

přesun <<

Kocianová Anna

z 21.5. (Út) 1.hod

 

3.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 21.5. (Út) 7.hod

 

5.hod

Alg

 

(P1.4)

přesun <<

Šmíd Radek

z 2.hod

R2.A

1.hod

Čj

 

(P1.3)

navíc

Pešoutová Blanka

 
 

1.hod

Fy

   

odpadá

 

(Koc)

 

2.hod

Čj

 

(P1.3)

supluje

Pešoutová Blanka

(Koc)

 

3.hod

Děj

 

(P1.3)

přesun <<

Kolář Antonín

z 5.hod

 

3.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kor)

 

4.hod

Fy

 

(P1.3)

navíc

Kocianová Anna

 
 

4.hod

M

   

odpadá

 

(Kva)

 

5.hod

Zem

 

(P1.3)

navíc

Bustová Milena

 
 

5.hod

Děj

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 21.5. (Út) 7.hod

 

8.hod

Zem

   

odpadá

 

(Bus)

R3.A

1.hod

Fy

   

odpadá

 

(Kva)

 

2.hod

Čj

 

(H2.1)

navíc

Neumannová Eva

 
 

2.hod

M

   

odpadá

 

(Kva)

 

3.hod

Čj

 

(H2.1)

navíc

Neumannová Eva

 
 

3.hod

Zem

   

odpadá

 

(Bus)

 

5.hod

Čj

M2

(H2.2)

spojí

Neumannová Eva

(Kva)

 

6.hod

Zem

 

(H2.1)

navíc

Bustová Milena

 
 

6.hod

Čj

čj1

 

odpadá

 

(Neum)

 

6.hod

M

M1

 

odpadá

 

(Kva)

 

8.hod

Děj

   

odpadá

 

(Mol)

R4.A

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Gre)

 

3.hod

M

M1

(P2.3)

změna

Višňovský Peter

 
 

5.hod

Děj

 

(USV)

navíc

Molt Štěpán

 
 

5.hod

Inf

inf1

 

odpadá

 

(Šan)

 

6.hod

Inf

inf2

 

odpadá

 

(Šan)

 

7.hod

HSt

   

odpadá

 

(Mol)

 

8.hod

Zem

   

odpadá

 

(Sou)

1.A

0.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Mar)

 

3.hod

TV

Chl

(Hala)

spojí

Němečková Dana

(Pro)

 

4.hod

M

 

(H1.1)

navíc

Knappová Ludmila

 
 

4.hod

Bi

   

odpadá

 

(Baš)

1.B

0.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Mar)

 

3.hod

TV

 

(THl)

supluje

Hájková Iva

(Ber)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Háj)

1.C

0.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Mar)

 

4.hod

VV

est1

 

odpadá

 

(Fil)

 

5.hod

VV

est1

 

odpadá

 

(Fil)

 

6.hod

Aj

A2

(H2.2)

změna

Koubková Helena

 

R5.A

0.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Mar)

 

1.hod

HSt

 

(H2.3)

změna

Kolář Jan

 
 

2.hod

Čj

 

(H2.3)

změna

Horák Filip

 
 

3.hod

Zem

 

(H2.3)

změna

Soulek Petr

 
 

4.hod

M

 

(P2.3)

navíc

Bustová Milena

 
 

4.hod

Fy

   

odpadá

 

(Jar)

 

5.hod

Fy

   

odpadá

 

(Jar)

 

6.hod

Aj

A2

(H2.2)

změna

Koubková Helena

 
 

7.hod

Inf

Inf1

 

odpadá

 

(Šan)

 

8.hod

Inf

Inf1

 

odpadá

 

(Šan)

2.A

1.hod

Čj

 

(P2.2)

navíc

Bečková Michaela

 
 

1.hod

Zem

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

2.hod

Aj

A2

(H3.3)

spojí

Hovorka Marek

(Pří)

 

2.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Skar)

 

2.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Pas)

 

3.hod

Fy

 

(P2.2)

navíc

Kapoun Martin

 
 

3.hod

Ch

   

odpadá

 

(Scho)

 

4.hod

Zem

 

(USV)

přesun <<

Soulek Petr

z 1.hod

 

4.hod

Ch

   

odpadá

 

(Scho)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Beč)

 

6.hod

Čj

 

(P2.2)

navíc

Bečková Michaela

 
 

6.hod

Lab

lab2

 

odpadá

 

(Kap)

 

6.hod

Lab

lab3

 

odpadá

 

(Scho)

 

6.hod

Lab

lab1

 

odpadá

 

(Baš)

 

7.hod

Lab

lab2

 

odpadá

 

(Kap)

 

7.hod

Lab

lab3

 

odpadá

 

(Scho)

 

7.hod

Lab

lab1

 

odpadá

 

(Baš)

 

8.hod

Bi

   

odpadá

 

(Baš)

 

9.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Vel)

2.B

1.hod

Inf

inf1

 

odpadá

 

(Šan)

 

2.hod

Inf

inf1

 

odpadá

 

(Šan)

 

3.- 9. hod AvŠ

2.C

1.hod

Děj

   

odpadá

 

(Pšk)

 

2.hod

Děj

   

odpadá

 

(Pšk)

 

3.hod

M

M2C

(P2.1)

navíc

Kupka Tomáš

 
 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Mar)

R6.A

2.hod

Aj

A2

(H3.3)

spojí

Hovorka Marek

(Pří)

 

2.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Skar)

 

2.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Pas)

 

3.hod

Bi

   

odpadá

 

(Kuč)

3.A

1.hod

HSt

   

odpadá

 

(Mol)

 

2.hod

Bi

   

odpadá

 

(Tur)

 

7.hod

Ch

 

(PCH)

změna

Šmahaj Vladimír

 

3.B

1.hod

TV

D3BC

(TPa)

spojí

Kupka Tomáš

(Háj)

 

2.hod

TV

D3BC

(TPa)

spojí

Kupka Tomáš

(Háj)

 

2.hod

Čj

čj2

 

odpadá

 

(Mar)

 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(Mar)

 

7.hod

Čj

čj1

 

odpadá

 

(Mar)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Vel)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Vel)

3.C

1.hod

TV

D3BC

(TPa)

spojí

Kupka Tomáš

(Háj)

 

2.hod

TV

D3BC

(TPa)

spojí

Kupka Tomáš

(Háj)

 

7.hod

Čj

 

(P1.2)

navíc

Pešoutová Blanka

 
 

7.hod

Čj

čj2

 

odpadá

 

(Peš)

 

8.hod

Čj

čj1

 

odpadá

 

(Peš)

R7.A

1.hod

Lab

lab1

 

odpadá

 

(Kuč)

 

1.hod

Lab

lab2

 

odpadá

 

(Jar)

 

1.hod

Lab

lab3

 

odpadá

 

(Kor)

 

2.hod

Čj

 

(H3.2)

navíc

Bečková Michaela

 
 

2.hod

Lab

lab1

 

odpadá

 

(Kuč)

 

2.hod

Lab

lab2

 

odpadá

 

(Jar)

 

2.hod

Lab

lab3

 

odpadá

 

(Kor)

 

5.hod

HSt

 

(H3.2)

přesun <<

Kolář Jan

z 24.5. (Pá) 8.hod

 

5.hod

M

MR7

 

odpadá

 

(Kor)

 

6.hod

M

MR7

 

odpadá

 

(Kor)

 

7.hod

Děj

   

odpadá

 

(Pšk)

 

8.hod

Děj

   

odpadá

 

(Pšk)

 

 

Suplování:   Úterý 21.5.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 20.5.2019 (10:18)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Bašusová Zuzana (AvŠ)

-

-

-

-

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Bečková Michaela (AvŠ)

 

..

-

-

-

     

-

-

     

Brožová Adéla (AvŠ)

-

..

..

     

-

..

..

       

Filipík Alfred (AvŠ)

-

..

..

 

-

-

-

Sek

..

..

-

-

 

Fišerová Zuzana (AvŠ)

-

..

..

             

-

-

-

Fišerová Zuzana (Jiný)

       

Mich

Mich

Bus

....

         

Gregorová Marie (AvŠ)

-

....

..

       

-

-

-

     

Hlávková Jana (AvŠ)

   

-

-

                 

Horák Filip (AvŠ)

     

Sou

       

..

-

-

   

Hrubá Olga (AvŠ)

-

..

..

....

                 

Jarošová Sylva (AvŠ)

-

..

....

....

Šmí

Šmí

-

-

-

-

-

-

-

Knappová Ludmila (AvŠ)

                 

-

-

   

Kolář Jan (AvŠ)

 

-

         

-

-

       

Korbeliusová Hana (AvŠ)

-

..

..

....

..

..

..

-

..

-

-

-

-

Koubková Helena (AvŠ)

       

..

               

Kučera František (AvŠ)

                 

-

-

   

Kupka Tomáš (AvŠ)

                 

-

-

   

Kvasničák Josef (AvŠ)

-

..

-

..

..

..

....

-

-

-

-

-

-

Landsingerová Ivana (AvŠ)

-

-

-

-

-

-

..

-

-

-

-

-

-

Loulová Eva (AvŠ)

-

..

....

     

Pas

..

         

Marková Eva (AvŠ)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Melicharová Kateřina (AvŠ)

       

....

..

..

..

-

-

     

Molt Štěpán (AvŠ)

-

..

       

-

-

         

Němečková Dana (Lék)

-

....

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Pastrňáková Kateřina (AvŠ)

   

-

Háj

                 

Pešek Miroslav (AvŠ)

-

>>

       

-

....

         

Procházka Vladimír (AvŠ)

-

-

-

..

..

....

....

..

-

-

-

-

-

Přívětivá Lenka (AvŠ)

   

-

..

Hov

               

Semerádová Barbora (AvŠ)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Sirovátková Veronika (AvŠ)

-

....

Skar

..

-

Peš

..

-

-

-

-

-

-

Strnadová Martina (AvŠ)

-

..

                     

Šandová Hana (AvŠ)

-

-

-

-

-

-

-

Str

..

..

..

-

-

Šmahaj Vladimír (AvŠ)

 

-

-

     

-

-

-

..

..

-

 

Turnovský Jan (AvŠ)

-

..

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Velenský Jakub (AvŠ)

-

-

-

-

-

..

..

-

Sou

Sou

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

H3.3

         

Blok

Blok

           

P3.1

 

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

P3.2

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Změny v rozvrzích učitelů:

Beran Filip

1.hod

navíc

M

1.B

(H1.3)

výuka

Bustová Milena

3.hod

změna

M

R5.A

(H2.2)

 
 

6.hod

Jídelna Eurest

 

Fantová Jana

1.hod

odpadá

Nj

R4.A (NJ)

 

zrušeno

 

6.hod

navíc

Nj

R4.A (NJ)

(H2.2)

výuka

Hájková Iva

3.hod

spojeno (Pas AvŠ)

Aj

1.B (A3)+

(P1.2)

 

Horák Filip

7.hod

odpadá

Čj

R5.A (čj2)

 

zrušeno

Hovorka Marek

4.hod

spojeno (Pří AvŠ)

Aj

R6.A (A2)+

(H3.3)

 

Janišová Miluše

1.hod

navíc

Čj

3.A

(P1.1)

výuka

Kapoun Martin

5.hod

navíc

Fy

2.A

(P2.2)

výuka

 

6.hod

navíc

Fy

2.A

(P2.2)

výuka

Knappová Ludmila

2.hod

výměna >>

M

1.A

 

na 7.hod

 

7.hod

výměna <<

M

1.A

(P2.3)

z 2.hod

Kocianová Anna

1.hod

navíc

Fy

R4.A

(H2.2)

výuka

 

1.hod

přesun >>

Přv

R1.A

 

na 20.5. 3.hod

 

2.hod

navíc

Fy

R2.A

(P1.3)

výuka

Kolář Jan

2.hod

přesun <<

HSt

R7.A

(H3.2)

z 24.5. 7.hod

Kolář Antonín

7.hod

přesun <<

Čj

R1.A

(P1.4)

z 20.5. 3.hod

Kučera František

7.hod

přesun <<

Bi

R2.A

(P1.3)

z 20.5. 7.hod

 

8.hod

přesun >>

Bi

1.C

 

na 24.5. 1.hod

Michálek Roman

4.hod

spojeno (Fiš Jiný)

VV

2.B (vv)

(UVv)

 
 

5.hod

spojeno (Fiš Jiný)

VV

2.B (vv)

(UVv)

 

Molt Štěpán

3.hod

navíc

HSt

R4.A (hst2)

(USV)

výuka

 

4.hod

navíc

HSt

R4.A (hst1)

(P2.1)

výuka

 

5.hod

navíc

HSt

R4.A

(H2.2)

výuka

Pastrňáková Kateřina

6.hod

změna

Aj

2.C (A3)+

(P1.2)

 
 

6.hod

spojeno (Lou AvŠ)

Aj

2.C (A4)+

(P1.2)

 

Pešek Miroslav

3.hod

přesun <<

Děj

3.B

(H3.1)

z 1.hod

Pešoutová Blanka

2.hod

navíc

Čj

3.C

(P1.2)

výuka

 

3.hod

navíc

Čj

R2.A

(P1.3)

výuka

 

5.hod

spojeno (Sir AvŠ)

HSt

R2.A (HV1)

(P1.3)

 
 

6.hod

odpadá

HSt

R2.A (hst2)

 

zrušeno

 

7.hod

navíc

ÚDJ

R5.A

(Aula)

výuka

 

7.hod

odpadá

ÚDJ

R5.A (údj1)

 

zrušeno

 

8.hod

navíc

ÚDJ

R5.A

(Aula)

výuka

 

8.hod

odpadá

ÚDJ

R5.A (údj2)

 

zrušeno

Pokorný Matěj

1.hod

přesun <<

Bi

R3.A

(mim)

z 5.hod

 

2.hod

přesun <<

Bi

R3.A

(mim)

z 4.hod

 

3.hod

přesun <<

Bi

R3.A

(mim)

z 23.5. 9.hod

 

4.hod

přesun >>

Bi

R3.A

 

na 2.hod

 

5.hod

přesun >>

Bi

R3.A

 

na 1.hod

Sekničková Zdeňka

7.hod

Jídelna Eurest

 

Skarnitzlová Alena

2.hod

změna

Aj

R4.A (A1)

(H2.2)

 
 

2.hod

spojeno (Sir AvŠ)

Aj

R4.A (A2)

(H2.2)

 

Soulek Petr

2.hod

výměna <<

Zem

1.A

(P2.2)

z 7.hod

 

3.hod

supl. (Horá AvŠ)

Zem

1.C

(H1.2)

výuka

 

7.hod

výměna >>

Zem

1.A

 

na 2.hod

 

8.hod

spojeno (Vel AvŠ)

TV

2.C (Chl)

(Hala)

 
 

9.hod

spojeno (Vel AvŠ)

TV

2.C (Chl)

(Hala)

 

Strnadová Martina

7.hod

Jídelna Eurest

 

Šmíd Radek

4.hod

spojeno (Jar AvŠ)

Inf

1.A (inf1)

(PoM)

 
 

5.hod

spojeno (Jar AvŠ)

Inf

1.A (inf1)

(PoM)

 

Změny v rozvrzích tříd:

R1.A

1.hod

Přv

   

přesun >>

 

na 20.5. (Po) 3.hod

 

7.hod

Čj

 

(P1.4)

přesun <<

Kolář Antonín

z 20.5. (Po) 3.hod

 

9.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

 

10.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

R2.A

1.hod

VV

VV2

 

odpadá

 

(Fiš)

 

1.hod

VV

VV1

 

odpadá

 

(Fil)

 

2.hod

Fy

 

(P1.3)

navíc

Kocianová Anna

 
 

2.hod

VV

VV2

 

odpadá

 

(Fiš)

 

2.hod

VV

VV1

 

odpadá

 

(Fil)

 

3.hod

Čj

 

(P1.3)

navíc

Pešoutová Blanka

 
 

3.hod

Aj

a1

 

odpadá

 

(Pří)

 

3.hod

Aj

a2

 

odpadá

 

(Sir)

 

5.hod

HSt

HV1

(P1.3)

spojí

Pešoutová Blanka

(Sir)

 

6.hod

HV

HV2

 

odpadá

 

(Sir)

 

6.hod

HSt

hst2

 

odpadá

 

(Peš)

 

7.hod

Bi

 

(P1.3)

přesun <<

Kučera František

z 20.5. (Po) 7.hod

 

8.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kor)

 

9.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

 

10.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

R3.A

1.hod

Bi

 

(mim)

přesun <<

Pokorný Matěj

z 5.hod

 

1.hod

Fy

   

odpadá

 

(Kva)

 

2.hod

Bi

 

(mim)

přesun <<

Pokorný Matěj

z 4.hod

 

2.hod

Ch

   

odpadá

 

(Gre)

 

3.hod

Bi

 

(mim)

přesun <<

Pokorný Matěj

z 23.5. (Čt) 9.hod

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(Kva)

 

4.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

5.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

8.hod

Inf

inf1

 

odpadá

 

(Šan)

 

9.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

 

10.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

R4.A

1.hod

Fy

 

(H2.2)

navíc

Kocianová Anna

 
 

1.hod

Nj

NJ

 

odpadá

 

(Fan)

 

1.hod

Fj

FJ

 

odpadá

 

(Lou)

 

2.hod

Aj

A1

(H2.2)

změna

Skarnitzlová Alena

 
 

2.hod

Aj

A2

(H2.2)

spojí

Skarnitzlová Alena

(Sir)

 

3.hod

HSt

hst2

(USV)

navíc

Molt Štěpán

 
 

3.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Pro)

 

3.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Něm)

 

4.hod

HSt

hst1

(P2.1)

navíc

Molt Štěpán

 
 

4.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Pro)

 

4.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Něm)

 

5.hod

HSt

 

(H2.2)

navíc

Molt Štěpán

 
 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Mel)

 

6.hod

Nj

NJ

(H2.2)

navíc

Fantová Jana

 
 

6.hod

Čj

čj1

 

odpadá

 

(Mel)

 

7.hod

Čj

čj2

 

odpadá

 

(Mel)

 

7.hod

Fj

FJ

 

odpadá

 

(Lou)

 

9.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

 

10.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

1.A

2.hod

Zem

 

(P2.2)

výměna <<

Soulek Petr

z 7.hod

 

2.hod

M

   

výměna >>

 

na 7.hod

 

3.hod

Aj

A3

(P1.2)

spojí

Hájková Iva

(Pas)

 

4.hod

Inf

inf1

(PoM)

spojí

Šmíd Radek

(Jar)

 

5.hod

Inf

inf1

(PoM)

spojí

Šmíd Radek

(Jar)

 

7.hod

M

 

(P2.3)

výměna <<

Knappová Ludmila

z 2.hod

 

7.hod

Zem

   

výměna >>

 

na 2.hod

 

9.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

 

10.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

1.B

1.hod

M

 

(H1.3)

navíc

Beran Filip

 
 

1.hod

Bi

   

odpadá

 

(Tur)

 

3.hod

Aj

A3

(P1.2)

spojí

Hájková Iva

(Pas)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Pro)

 

9.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

 

10.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

1.C

3.hod

Zem

 

(H1.2)

supluje

Soulek Petr

(Horá)

 

8.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 24.5. (Pá) 1.hod

 

9.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

 

10.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

R5.A

1.hod

Děj

   

odpadá

 

(Mol)

 

3.hod

M

 

(H2.2)

změna

Bustová Milena

 
 

7.hod

ÚDJ

 

(Aula)

navíc

Pešoutová Blanka

 
 

7.hod

Čj

čj2

 

odpadá

 

(Horá)

 

7.hod

ÚDJ

údj1

 

odpadá

 

(Peš)

 

8.hod

ÚDJ

 

(Aula)

navíc

Pešoutová Blanka

 
 

8.hod

Čj

čj1

 

odpadá

 

(Horá)

 

8.hod

ÚDJ

údj2

 

odpadá

 

(Peš)

 

9.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

 

10.hod

ZAgN

ITkl

 

odpadá

 

(Šan)

2.A

1.hod

Lat

lat2

 

odpadá

 

(Hru)

 

1.hod

Pol

Pols

 

odpadá

 

(Str)

 

1.hod

Špa

Šp2b

 

odpadá

 

(Bro)

 

2.hod

Lat

lat2

 

odpadá

 

(Hru)

 

2.hod

Špa

Šp2b

 

odpadá

 

(Bro)

 

4.hod

Aj

A2

(H3.3)

spojí

Hovorka Marek

(Pří)

 

5.hod

Fy

 

(P2.2)

navíc

Kapoun Martin

 
 

5.hod

Bi

   

odpadá

 

(Baš)

 

6.hod

Fy

 

(P2.2)

navíc

Kapoun Martin

 
 

8.hod

VV

vv

 

odpadá

 

(Fil)

 

9.hod

VV

vv

 

odpadá

 

(Fil)

2.B

1.hod

Lat

lat2

 

odpadá

 

(Hru)

 

1.hod

Pol

Pols

 

odpadá

 

(Str)

 

1.hod

Špa

Šp2b

 

odpadá

 

(Bro)

 

2.hod

Lat

lat2

 

odpadá

 

(Hru)

 

2.hod

Špa

Šp2b

 

odpadá

 

(Bro)

 

4.hod

VV

vv

(UVv)

spojí

Michálek Roman

(Fiš)

 

5.hod

VV

vv

(UVv)

spojí

Michálek Roman

(Fiš)

 

6.hod

Aj

A3

(P1.2)

změna

Pastrňáková Kateřina

 
 

6.hod

Aj

A4

(P1.2)

spojí

Pastrňáková Kateřina

(Lou)

2.C

1.hod

Lat

lat2

 

odpadá

 

(Hru)

 

1.hod

Pol

Pols

 

odpadá

 

(Str)

 

1.hod

Špa

Šp2b

 

odpadá

 

(Bro)

 

2.hod

Lat

lat2

 

odpadá

 

(Hru)

 

2.hod

Špa

Šp2b

 

odpadá

 

(Bro)

 

4.hod

Lab

lab2

 

odpadá

 

(Kva)

 

5.hod

Lab

lab2

 

odpadá

 

(Kva)

 

6.hod

Aj

A3

(P1.2)

změna

Pastrňáková Kateřina

 
 

6.hod

Aj

A4

(P1.2)

spojí

Pastrňáková Kateřina

(Lou)

 

8.hod

TV

Chl

(Hala)

spojí

Soulek Petr

(Vel)

 

9.hod

TV

Chl

(Hala)

spojí

Soulek Petr

(Vel)

R6.A

1.hod

Lat

lat2

 

odpadá

 

(Hru)

 

1.hod

Pol

Pols

 

odpadá

 

(Str)

 

1.hod

Špa

Šp2b

 

odpadá

 

(Bro)

 

2.hod

Lat

lat2

 

odpadá

 

(Hru)

 

2.hod

Špa

Šp2b

 

odpadá

 

(Bro)

 

4.hod

Aj

A2

(H3.3)

spojí

Hovorka Marek

(Pří)

 

5.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Vel)

 

6.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Vel)

3.A

1.hod

Čj

 

(P1.1)

navíc

Janišová Miluše

 
 

1.hod

Fy

   

odpadá

 

(Jar)

 

6.hod

Aj

A3l

 

odpadá

 

(Lan)

3.B

1.hod

Děj

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

Děj

 

(H3.1)

přesun <<

Pešek Miroslav

z 1.hod

 

3.hod

Bi

   

odpadá

 

(Tur)

 

6.hod

Aj

A3l

 

odpadá

 

(Lan)

3.C

2.hod

Čj

 

(P1.2)

navíc

Pešoutová Blanka

 
 

2.hod

Bi

   

odpadá

 

(Něm)

R7.A

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kor)

 

2.hod

HSt

 

(H3.2)

přesun <<

Kolář Jan

z 24.5. (Pá) 7.hod

 

2.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kor)

 

4.hod

M

MR7

 

odpadá

 

(Kor)

 

 

Suplování:   Středa 22.5.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 20.5.2019 (10:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

R4.A

 

AvŠ

AvŠ

                   

2.A

 

AvŠ

AvŠ

AvŠ

                 

R6.A

 

AvŠ

AvŠ

AvŠ

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Bašusová Zuzana (AvŠ)

-

-

-

..

....

Pří

..

..

-

-

-

-

-

Bečková Michaela (AvŠ)

 

..

..

..

..

..

....

-

-

       

Brožová Adéla (AvŠ)

-

-

....

..

....

               

Bustová Milena (AvŠ)

           

-

-

         

Fantová Jana (AvŠ)

   

-

     

..

..

-

       

Filipík Alfred (AvŠ)

   

....

..

-

     

-

-

-

   

Hájková Iva (AvŠ)

           

-

-

-

       

Hájková Iva (Lék)

-

-

..

                   

Horák Filip (AvŠ)

-

>>

....

..

-

   

-

-

       

Hovorka Marek (Lék)

-

....

..

                   

Jarošová Sylva (AvŠ)

-

..

..

-

..

..

....

..

-

-

-

-

-

Jeníčková Lucie (AvŠ)

     

..

                 

Jílek Karel (AvŠ)

 

-

-

                   

Jirouchová Dita (AvŠ)

   

..

     

..

..

-

-

-

   

Kapoun Martin (AvŠ)

 

..

..

                   

Knappová Ludmila (AvŠ)

                 

-

-

   

Kolář Jan (AvŠ)

 

-

-

           

-

-

-

 

Kopecký Jan (AvŠ)

               

-

-

-

   

Korbeliusová Hana (AvŠ)

-

....

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Koubková Helena (Lék)

-

-

..

                   

Kupka Tomáš (AvŠ)

               

..

..

-

   

Kvasničák Josef (AvŠ)

-

..

..

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

Landsingerová Ivana (AvŠ)

-

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Loulová Eva (AvŠ)

     

..

-

               

Loulová Eva (Lék)

-

-

..

                   

Marková Eva (AvŠ)

-

-

-

..

-

..

..

..

-

-

-

-

-

Melicharová Kateřina (AvŠ)

   

..

-

-

     

-

-

     

Miler Emil (AvŠ)

 

-

-

-

-

-

-

-

         

Molt Štěpán (AvŠ)

-

-

-

..

   

..

..

-

-

     

Pastrňáková Kateřina (AvŠ)

             

-

-

       

Pastrňáková Kateřina (Lék)

-

-

..

                   

Pešek Miroslav (AvŠ)

-

-

-

-

 

-

..

..

-

       

Procházka Vladimír (AvŠ)

-

Jen

Jen

Něm

Sou

Sou

-

-

-

-

-

-

-

Přívětivá Lenka (AvŠ)

             

....

-

       

Přívětivá Lenka (Lék)

-

....

..

                   

Semerádová Barbora (AvŠ)

   

-

                   

Sirovátková Veronika (AvŠ)

-

Fiš

Fiš

....

Skar

..

..

..

-

-

-

-

-

Skarnitzlová Alena (Lék)

-

-

..

                   

Soulek Petr (AvŠ)

           

-

-

         

Strnadová Martina (AvŠ)

 

-

-

-

-

-

-

           

Šandová Hana (AvŠ)

-

-

-

-

-

..

..

....

-

-

-

-

-

Škampová Jarmila (Lék)

-

-

-

                   

Turnovský Jan (AvŠ)

-

..

-

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Urban Michal (AvŠ)

 

-

-

-

-

-

-

           

Velenský Jakub (AvŠ)

-

-

-

-

-

....

..

..

-

-

-

-

-

Zemánek Petr (AvŠ)

-

..

..

..

....

               

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

H1.3

Blok

Blok

Blok

                   

H2.2

Blok

Blok

Blok

                   

H2.3

Blok

Blok

Blok

                   

P1.3

Blok

Blok

Blok

                   

P2.1

Blok

Blok

Blok

                   

P3.1

 

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

P3.2

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

Blok

P3.4

Blok

Blok

Blok

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Brožová Adéla

5.hod

odpadá

Fj

R3.A (FJ)

 

zrušeno

Bustová Milena

3.hod

přesun <<

M

R5.A

(P2.3)

z 5.hod

 

5.hod

navíc

M

R6.A (MR6)

(H3.3)

výuka

 

5.hod

přesun >>

M

R5.A

 

na 3.hod

Fantová Jana

3.hod

odpadá

Nj

R5.A (NF1)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Nj

R3.A (NJ)

 

zrušeno

Filipík Alfred

5.hod

navíc

Čj

2.B

(P2.3)

výuka

 

7.hod

navíc

Čj

2.B

(P2.3)

výuka

Fišerová Zuzana

1.hod

spojeno (Sir AvŠ)

VV

1.B (est2)

(UHv)

 
 

2.hod

spojeno (Sir AvŠ)

VV

1.B (est2)

(UHv)

 
 

6.hod

změna

EPro

3.B (VV)

(P3.3)

 

Grabmüllerová Marcela

3.hod

odpadá

Nj

R5.A (NF6)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TV

R6.A (DR56)+

 

zrušeno

Horák Filip

5.hod

přesun <<

Čj

1.C

(H1.2)

z 1.hod

 

6.hod

navíc

ÚDJ

1.C

(Aula)

výuka

Janišová Miluše

1.hod

navíc

Čj

3.A

(P1.1)

výuka

 

2.hod

navíc

Čj

3.A

(P1.1)

výuka

Jeníčková Lucie

1.hod

spojeno (Pro AvŠ)

TV

R2.A (Chl)

(Hala)

 
 

2.hod

spojeno (Pro AvŠ)

TV

R2.A (Chl)

(Hala)

 

Jirouchová Dita

3.hod

navíc

Děj

2.B

(P1.1)

výuka

 

3.hod

odpadá

Nj

R5.A (NF2)+

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

Děj

1.B

(H1.3)

výuka

Kapoun Martin

3.hod

navíc

Fy

1.A

(H1.1)

výuka

Kingham Alena

3.hod

odpadá

Nj

R5.A (NF5)+

 

zrušeno

Knappová Ludmila

7.hod

navíc

M

1.A

(H1.1)

výuka

Kocianová Anna

2.hod

navíc

M

2.B (M2B)

(P2.3)

výuka

 

5.hod

přesun <<

Fy

R4.A

(H2.2)

z 23.5. 1.hod

Kolář Antonín

3.hod

přesun <<

HSt

1.C

(H1.2)

z 23.5. 7.hod

 

4.hod

přesun >>

Čj

1.B

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

Čj

1.B

(H1.3)

z 4.hod

Koubková Helena

4.hod

změna

Aj

R5.A (A2)+

(N2)

 
 

6.hod

změna

Nj

R6.A (NF5)+

(P2.1)

 

Kučera František

1.hod

změna

Bi

R5.A

(H3.3)

 

Kupka Tomáš

1.hod

navíc

M

2.C (M2C)

(P3.3)

výuka

 

2.hod

navíc

M

2.C (M2C)

(P3.3)

výuka

Michálek Roman

2.hod

navíc

EPro

3.B

(H3.1)

výuka

Molt Štěpán

4.hod

navíc

Děj

R3.A

(H2.1)

výuka

 

5.hod

navíc

Děj

R3.A

(H2.1)

výuka

Němečková Dana

3.hod

spojeno (Pro AvŠ)

TV

R4.A (Chl)

(Hala)

 

Neumannová Eva

2.hod

navíc

Čj

R3.A

(H2.1)

výuka

 

4.hod

odpadá

Čj

R3.A

 

zrušeno

Pešoutová Blanka

2.hod

navíc

Čj

3.C

(P1.2)

výuka

Peterka Jan

1.hod

odpadá

Inf

2.A (inf2)

 

AvŠ

 

2.hod

odpadá

Inf

2.A (inf2)

 

AvŠ

Přívětivá Lenka

3.hod

změna

Aj

R3.A (A2)

(N1)

 
 

5.hod

Jídelna Eurest

 

Sekničková Zdeňka

3.hod

odpadá

Nj

R5.A (NF4)+

 

zrušeno

Schorná Hana

3.hod

přesun <<

Ch

1.B

(PCH)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

Ch

1.B

 

na 3.hod

Skarnitzlová Alena

4.hod

spojeno (Sir AvŠ)

Aj

R4.A (A2)

(H1.1)

 

Soulek Petr

1.hod

přesun >>

Zem

1.A

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

Zem

1.A

(USV)

z 1.hod

 

4.hod

supl. (Pro AvŠ)

TV

R7.A (Chl)

(Hala)

výuka

 

5.hod

supl. (Pro AvŠ)

TV

R7.A (Chl)

(Hala)

výuka

Šmahaj Vladimír

4.hod

přesun <<

Ch

3.A

(PCH)

z 6.hod

 

4.hod

odpadá

Lab

3.A (lab3)

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

Ch

3.A

(P1.1)

výuka

 

5.hod

odpadá

Lab

3.A (lab3)

 

zrušeno

 

6.hod

přesun >>

Ch

3.A

 

na 4.hod

Šmíd Radek

5.hod

odpadá

Inf

1.C (inf1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Inf

1.C (inf1)

 

zrušeno

Višňovský Peter

1.hod

odpadá

M

R4.A

 

AvŠ

 

7.hod

přesun >>

M

1.C

 

na 24.5. 2.hod

Změny v rozvrzích tříd:

R2.A

1.hod

TV

Chl

(Hala)

spojí

Jeníčková Lucie

(Pro)

 

2.hod

TV

Chl

(Hala)

spojí

Jeníčková Lucie

(Pro)

 

5.hod

Aj

a2

 

odpadá

 

(Sir)

 

6.hod

M

m2

 

odpadá

 

(Kva)

 

7.hod

M

m1

 

odpadá

 

(Kva)

R3.A

2.hod

Čj

 

(H2.1)

navíc

Neumannová Eva

 
 

2.hod

M

   

odpadá

 

(Kva)

 

3.hod

Aj

A2

(N1)

změna

Přívětivá Lenka

 
 

4.hod

Děj

 

(H2.1)

navíc

Molt Štěpán

 
 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(Neum)

 

5.hod

Děj

 

(H2.1)

navíc

Molt Štěpán

 
 

5.hod

Fj

FJ

 

odpadá

 

(Bro)

 

5.hod

Nj

NJ

 

odpadá

 

(Fan)

 

6.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Vel)

R4.A

3.hod

TV

Chl

(Hala)

spojí

Němečková Dana

(Pro)

 

4.hod

Aj

A2

(H1.1)

spojí

Skarnitzlová Alena

(Sir)

 

5.hod

Fy

 

(H2.2)

přesun <<

Kocianová Anna

z 23.5. (Čt) 1.hod

 

6.hod

HV

hv1

 

odpadá

 

(Sir)

 

7.hod

HV

hv2

 

odpadá

 

(Sir)

 

1., 2. hod AvŠ

1.A

1.hod

Zem

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

Zem

 

(USV)

přesun <<

Soulek Petr

z 1.hod

 

2.hod

Fy

   

odpadá

 

(Kap)

 

3.hod

Fy

 

(H1.1)

navíc

Kapoun Martin

 
 

3.hod

Fj

FN1

 

odpadá

 

(Jen)

 

3.hod

Fj

FN2

 

odpadá

 

(Bro)

 

3.hod

Fj

FN3

 

odpadá

 

(Lou)

 

3.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Fan)

 

3.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Jir)

 

3.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Mar)

 

3.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Sek)

 

3.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Kin)

 

3.hod

Nj

NF6

 

odpadá

 

(Gra)

 

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Baš)

 

7.hod

M

 

(H1.1)

navíc

Knappová Ludmila

 
 

7.hod

Bi

   

odpadá

 

(Baš)

 

8.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

 

9.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

1.B

1.hod

VV

est2

(UHv)

spojí

Fišerová Zuzana

(Sir)

 

2.hod

VV

est2

(UHv)

spojí

Fišerová Zuzana

(Sir)

 

3.hod

Ch

 

(PCH)

přesun <<

Schorná Hana

z 5.hod

 

3.hod

Fj

FN1

 

odpadá

 

(Jen)

 

3.hod

Fj

FN2

 

odpadá

 

(Bro)

 

3.hod

Fj

FN3

 

odpadá

 

(Lou)

 

3.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Fan)

 

3.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Jir)

 

3.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Mar)

 

3.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Sek)

 

3.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Kin)

 

3.hod

Nj

NF6

 

odpadá

 

(Gra)

 

4.hod

Děj

 

(H1.3)

navíc

Jirouchová Dita

 
 

4.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

5.hod

Čj

 

(H1.3)

přesun <<

Kolář Antonín

z 4.hod

 

5.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

Lab

lab1

 

odpadá

 

(Tur)

 

7.hod

Lab

lab1

 

odpadá

 

(Tur)

 

8.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

 

9.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

1.C

1.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

3.hod

HSt

 

(H1.2)

přesun <<

Kolář Antonín

z 23.5. (Čt) 7.hod

 

3.hod

Fj

FN1

 

odpadá

 

(Jen)

 

3.hod

Fj

FN2

 

odpadá

 

(Bro)

 

3.hod

Fj

FN3

 

odpadá

 

(Lou)

 

3.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Fan)

 

3.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Jir)

 

3.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Mar)

 

3.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Sek)

 

3.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Kin)

 

3.hod

Nj

NF6

 

odpadá

 

(Gra)

 

4.hod

Aj

A2

(N2)

změna

Koubková Helena

 
 

5.hod

Čj

 

(H1.2)

přesun <<

Horák Filip

z 1.hod

 

5.hod

Inf

inf1

 

odpadá

 

(Šmí)

 

5.hod

Inf

inf2

 

odpadá

 

(Šan)

 

6.hod

ÚDJ

 

(Aula)

navíc

Horák Filip

 
 

6.hod

Inf

inf1

 

odpadá

 

(Šmí)

 

6.hod

Inf

inf2

 

odpadá

 

(Šan)

 

7.hod

M

   

přesun >>

 

na 24.5. (Pá) 2.hod

R5.A

1.hod

Bi

 

(H3.3)

změna

Kučera František

 
 

3.hod

M

 

(P2.3)

přesun <<

Bustová Milena

z 5.hod

 

3.hod

Fj

FN1

 

odpadá

 

(Jen)

 

3.hod

Fj

FN2

 

odpadá

 

(Bro)

 

3.hod

Fj

FN3

 

odpadá

 

(Lou)

 

3.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Fan)

 

3.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Jir)

 

3.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Mar)

 

3.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Sek)

 

3.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Kin)

 

3.hod

Nj

NF6

 

odpadá

 

(Gra)

 

4.hod

Aj

A2

(N2)

změna

Koubková Helena

 
 

5.hod

M

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Vel)

 

7.hod

TV

DR56

 

odpadá

 

(Gra)

2.A

6.hod

Nj

NF5

(P2.1)

změna

Koubková Helena

 
 

6.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Fan)

 

6.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Jir)

 

6.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Mar)

 

8.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

 

9.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

 

1.- 3. hod AvŠ

2.B

2.hod

M

M2B

(P2.3)

navíc

Kocianová Anna

 
 

2.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Skar)

 

2.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Pří)

 

2.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Pas)

 

2.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Lou)

 

3.hod

Děj

 

(P1.1)

navíc

Jirouchová Dita

 
 

3.hod

Bi

   

odpadá

 

(Baš)

 

5.hod

Čj

 

(P2.3)

navíc

Filipík Alfred

 
 

6.hod

Nj

NF5

(P2.1)

změna

Koubková Helena

 
 

6.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Fan)

 

6.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Mar)

 

6.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Jir)

 

7.hod

Čj

 

(P2.3)

navíc

Filipík Alfred

 
 

7.hod

Fy

   

odpadá

 

(Jar)

 

8.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

 

9.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

2.C

1.hod

M

M2C

(P3.3)

navíc

Kupka Tomáš

 
 

1.hod

Fy

   

odpadá

 

(Kva)

 

2.hod

M

M2C

(P3.3)

navíc

Kupka Tomáš

 
 

2.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Skar)

 

2.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Pří)

 

2.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Pas)

 

2.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Lou)

 

5.hod

Čj

čj1

 

odpadá

 

(Mar)

 

6.hod

Nj

NF5

(P2.1)

změna

Koubková Helena

 
 

6.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Fan)

 

6.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Mar)

 

6.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Jir)

 

7.hod

Čj

čj2

 

odpadá

 

(Mar)

 

8.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

 

9.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

R6.A

5.hod

M

MR6

(H3.3)

navíc

Bustová Milena

 
 

6.hod

Nj

NF5

(P2.1)

změna

Koubková Helena

 
 

6.hod

Nj

NF1

 

odpadá

 

(Fan)

 

6.hod

Nj

NF2

 

odpadá

 

(Mar)

 

6.hod

Nj

NF4

 

odpadá

 

(Jir)

 

7.hod

TV

DR56

 

odpadá

 

(Gra)

 

1.- 3. hod AvŠ

3.A

1.hod

Čj

 

(P1.1)

navíc

Janišová Miluše

 
 

1.hod

Bi

   

odpadá

 

(Tur)

 

2.hod

Čj

 

(P1.1)

navíc

Janišová Miluše

 
 

2.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Háj)

 

2.hod

Aj

A3l

 

odpadá

 

(Lan)

 

2.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Kou)

 

2.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Hov)

 

4.hod

Ch

 

(PCH)

přesun <<

Šmahaj Vladimír

z 6.hod

 

4.hod

Lab

lab1

 

odpadá

 

(Tur)

 

4.hod

Lab

lab2

 

odpadá

 

(Jar)

 

4.hod

Lab

lab3

 

odpadá

 

(Šma)

 

5.hod

Ch

 

(P1.1)

navíc

Šmahaj Vladimír

 
 

5.hod

Lab

lab1

 

odpadá

 

(Tur)

 

5.hod

Lab

lab2

 

odpadá

 

(Jar)

 

5.hod

Lab

lab3

 

odpadá

 

(Šma)

 

6.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

7.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Jir)

3.B

2.hod

EPro

 

(H3.1)

navíc

Michálek Roman

 
 

2.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Háj)

 

2.hod

Aj

A3l

 

odpadá

 

(Lan)

 

2.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Kou)

 

2.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Hov)

 

6.hod

EPro

VV

(P3.3)

změna

Fišerová Zuzana

 
 

7.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

7.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Jir)

 

8.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

 

9.hod

SH

SHs

 

odpadá

 

(Kup)

3.C

1.hod

Fy

   

odpadá

 

(Kap)

 

2.hod

Čj

 

(P1.2)

navíc

Pešoutová Blanka

 
 

2.hod

Děj

   

odpadá

 

(Jir)

 

7.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

7.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Jir)

R7.A

1.hod

Čj

čj1

 

odpadá

 

(Beč)

 

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Beč)

 

3.hod

M

MR7

 

odpadá

 

(Kor)

 

4.hod

TV

Chl

(Hala)

supluje

Soulek Petr

(Pro)

 

5.hod

TV

Chl

(Hala)

supluje

Soulek Petr

(Pro)

 

7.hod

Nj

NF3

 

odpadá

 

(Fan)

 

7.hod

Nj

NF5

 

odpadá

 

(Jir)

 

Zpracováno v systému Bakaláři