Warning: include_once(): open_basedir restriction in effect. File(/user/kantori/sandova/WWW/_rsrc/sablona_lego_zahlavi.php) is not within the allowed path(s): (.:/tmp) in /user/kantori/sandova/WWW/test/lego_20150130.php on line 13 Warning: include_once(/user/kantori/sandova/WWW/_rsrc/sablona_lego_zahlavi.php): failed to open stream: Operation not permitted in /user/kantori/sandova/WWW/test/lego_20150130.php on line 13 Warning: include_once(): Failed opening '../_rsrc/sablona_lego_zahlavi.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /user/kantori/sandova/WWW/test/lego_20150130.php on line 13

30. ledna 2015, od 9.30 do (po domluvě)

Přijďte si o prázdninách „pohrát“ do Informatiky s robotickou stavebnicí Lego Mindstorms NXT2. Stále máme hřiště na úlohu Pacman (http://www.robosoutez.cz) a po prázdninách bude rozebrán mindcuber i soutěžní roboti.

Určeno všem studentům od primánů po maturanty, kteří se chtějí s touto stavebnicí seznámit, ale i pro pokročilejší. Program a čas bude uzpůsoben zájmu účastníků.

mindcuber

Inteligentní kostky budeme programovat v prostředí NXT-G nebo NX-C na originálním lego firmware, možnost též NX-J na leJOS firmware.

Prosím přihlaste se přes formulář níže ..., hlásit se můžete, ideálně alespoň den předem.

Přihlašovací formulář

Jméno:*
Příjmení:*
@gjk alias:*
Třída:*
Vybraný termín* pátek 30. 1. 2015
Kontakt, kde budu k zastižení během prázdnin (mail či mobil) ... popř. jiná poznámka

Seznam přihlášených

PÁTEK 30. 1.

?? Bepik Chytrak ??, XX

Adam Vorlicek, R1A

Antonín Drdácký, 1B

Antonín Felix, R1A

Daniel Ridzoň, 1B

Hanka Šandová, XX

Jan Adámek, R2A

Matěj Dvořák, R2A

Matěj Bílý, R4A

Tomáš Vrána, R4A

Viet Trinh, R1A

Viktor Fukala, R2A

Vojtěch Pechal, 1B

 

Pokud nebudete moci, dejte mi prosím co nejdříve vědět na email.

Warning: include_once(): open_basedir restriction in effect. File(/user/kantori/sandova/WWW/_rsrc/sablona_zapati.php) is not within the allowed path(s): (.:/tmp) in /user/kantori/sandova/WWW/test/lego_20150130.php on line 105 Warning: include_once(/user/kantori/sandova/WWW/_rsrc/sablona_zapati.php): failed to open stream: Operation not permitted in /user/kantori/sandova/WWW/test/lego_20150130.php on line 105 Warning: include_once(): Failed opening '../_rsrc/sablona_zapati.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /user/kantori/sandova/WWW/test/lego_20150130.php on line 105